Som v 19 týždni a mám silný kašeľ. Čo mi pomôže?

bibinka100
17. feb 2013

Som v 19 tt. Neviete co by mi zabralo na silny kasel? Beriem sirup Stodal ale ten mi nepomaha.

bosorka3113
17. feb 2013

nakrajaj si cibulu daj si ju do nadobky a pridaj medik, nechaj trosku odstat nech ti cibula pusti stavu a potom tu stavu spapaj 🙂 ja som si to davala tiez ked som bola tehotna a pomohlo, Stodal nie :-/

zazalienka
17. feb 2013

ja som tiež mala silný kašel, až do pôrodu takmer. . boleli ma z toho rebrá, brucho, všetko.. neodporúčam moc sa liečiť doma, mňa poslali na plúcne a tam mi dali myslím Ventolin.. ten mi zabral..

cerez
17. feb 2013

Cibuľový sirup je super, ale ak ti kašeľ neustúpi, rieš to s doktorom. Silný kašeľ neprospieva tehotenstvu, môžu spôsobiť sťahy.

jasmika
17. feb 2013

pozri v mojom albume masť s cesnakom na nohy - mojej malej zaberá za jednu noc...

aspinka
17. feb 2013

Hedelix sirup od kaslu mozu aj tehotne je vhodny aj pre novorodencov 😉

lubaska
17. feb 2013

vytlac pol citrona do hrnceka, pridaj velku lyzicu medu - zamiesaj aby sa spravila kasicka a zalej teplejsou - nie horucou vodou - mne to skvele pomahalo, ked som bola v tehotenstve chora - pi to 2-3x denne a do 2-3 dni by sa to malo zlepsit - inak velmi dobre to chuti!

gabkostanka
17. feb 2013

tiez som mala silny kasel pocas tehotenstva, trval asi 2 mesiace, uz ma boleli rebra z neho 😝 sirupov som prestriedala viac, aj ten cibulovy je dobry, riesila som to aj s lekarkou, poslala ma tiez na plucne, tam mi nedali nic, ze ked to bude horsie mam prist znovu, dokonca som aj dvojo antibiotik brala, no nastastie ma to potom preslo 😎 u nas to bol cierny kasel, aj muz to dostal odo mna a jemu to vlastne zistili na plucnom ...skore uzdravenie 😵

nadena1506
17. feb 2013

Ja som pouzivala mucoplant sirup skorocelovy ten je aj pre deti 🙂

anelehka
17. feb 2013

ahoj,skus majorankovy caj,je velmi dobry ja ho varim doma kazdemu,daj stipku majoranky a zalej horucou vodou,preced,oslad trochu a pi,je celkom fajny 😉

tatanka1
18. feb 2013

napar sa nad kamilkami a cibulou...

mzz
18. mar 2013

mlieko s medom, maslom a sodou bikarbonou zohriat v mikrovlnke do spenenia - fakt mi to pomohlo i mojej malej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre