Som v 24. týždni a cítim sa choro

lamadea
21. sep 2014

Bolí ma hlava a mám dusivý kašel, ktorý je dosť nepríjemný a k tomu cítim, že mám teplotu ☹ , som v 24tt, môžem aspoň paralen?

csenibaba
21. sep 2014

Ahoj ,áno paralen môzes -aj cajik s medom a citrónom...

evittam
21. sep 2014

@lamadea Ahojky,paralen je ok. A moc odporucam caj z cerstveho zazvoru+med+citron.

siska53
21. sep 2014

@lamadea na kasel mozes aj sirup z cibule a medu.. Ja som si vzdy aj kloktalaplus vyplach nosa...bud voda s morskou solou doma robene alebo kupena vincentka a pod. Ale mozes i salviu kloktat ci florsalminom a ja som mala odobreny aj bioparox,je to lokalne atb.
A paralen mozes.

el6
21. sep 2014

nam zabera vsetkym dost rakytnikova stava, ked sme chori...ma vela vitaminu C. hadam mozu aj tehulky

anuskaaprazko
21. sep 2014

@evittam
@lamadea s tym zazvorom v tehotenstve opatrne ale samoska v rozumnom mnozstve sa moze ale nie na litre 🙂

evittam
22. sep 2014

@anuskaaprazko Ja som pila každý deň cca liter tohto čaju a tu som aj moje dve deti 🙂

libka1
22. sep 2014

Ja nikdy nebyvam chora ale pocas kazdeho tehotenstva ma to chyti ako naschval. Zbehni k lekarovi, on ti poradi. Ja som vzdy dostala aj lokalne antibiotika - Bioparox, striekala som si to do hrdla a pomohlo mi to. Da sa kupit aj bez predpisu sice, ale bez lekara by som neexperimentovala. Paralen kratkodobo mozes uzivat, je to tusim napisane aj v navode.

anuskaaprazko
22. sep 2014

@evittam ja len z clankov, nemam odskusane, snazim sa poradit nemusis hned utocit 🙂 http://primar.sme.sk/c/6808809/zazvor-je-zdravy...

kajam
22. sep 2014

pred dvomi tyzdnami aj mna chytil suchy drazdivy kasel, hrdlo nemohla som rozpravat ani ... lekar mi predpisal ATB Duomox vraj tie jedine sa v tehotenstve mozu ... ja som vybrala len polku ked mi bolo uz lepsie prestala som a pila som vela caju s citronom a medom mozno aj 4l

evittam
22. sep 2014

@anuskaaprazko Ja som útočila?! Tak si to zle pochopila, ja som len podala informáciu.

lamadea
autor
22. sep 2014

Dievčatá Ďakujem Vám za rady 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre