Špinenie v 6. týždni

1. apr 2023

Prosím ma niekto skúsenosť? Podľa poslednej m. Som Podľa gyn. Teraz v 6tt a objednala ma až na 8tt na prvú kontrolu no dnes od rána slabo hnedé špinenie mám sa obávať? Ešte pracujem dnes som na 12tke myslíte ,že to môže byť aj tým mám obavy ďakujem

ankare
1. apr 2023

Mne tak začal potrat. Držím palce!

denuss
1. apr 2023

u mna bolo vsetko ok aj napriek spineniu v 7tt. Syncek ma 2 mesiace. Nech je vsetko v poriadku🙏

veronika966
1. apr 2023

Ja som začala krvácať červenou krvou v 6tt a potom trvalo hnedé špinenie asi do 16tt... A všetko bolo v najlepšom poriadku 🙏🏻

mariamisko
1. apr 2023

Bud sa vam zahniezduje babatko co je ok alebo moze to byt aj nieco vaznejsie...to je v tom ze je to uplne cerstve a krehke tie prve tyzdne ja som krvacala cervenu krv a povedali mi ze aj takto sa uhniezduje babatko...ak by ste spinili viac chodte na pohotovost ja dom tak v 6tt krvacala dali mi injekciu na zastavenie duphaston a ascorutin lieky....dnes som mala hnede spinenie opat na pohotovosti som bola xe mam velmi prekrveny krcok ze z neho krvacam...teraz som 11tt....kludne chodte na pohotovost aspon pozru ako je babatko natom ci uz vidiet akciu srdiecka ...

selena_luna
1. apr 2023

Spinit mozes, nemusi to nic znamenat. Ano, moze to byt zacinajuci potrat ale aj nemusi. Nikto z nas nevie. Mozes ist na pohotovost, ale nemaju vela moznosti ako ti pomoct. Mozu ti nasadit utrogestan, alebo dufaston, co moze, ale aj vobec nemusi pomoct. Doktorka ta spravne objednala na 8 tt, teraz by na ultrazvuku nic nevidela, len by ta zbytocne stresovalo ze gestacny vak je este prazdny, alebo nie je viditelna akcia srdiecka. Teraz je to vsetko hop alebo trop, proste treba len cakat. Drzim palce.

domka222
1. apr 2023

U mňa to znamenalo koniec

ankare
1. apr 2023

Ako Ti je? Šla si na pohotovosť?

autor
1. apr 2023

@veronika966 ďakujem dúfam že to bude v poriadku aj u mňa

autor
1. apr 2023

@selena_luna dúfam že to nedopadne tým horším prípadom v pondelok budem volať dr.
Ďakujem za odpoveď

autor
1. apr 2023

@ankare zatiaľ to ustálo a od 17tej nič tak neviem len mierne bolesti v podbrušku ale tie som mala aj par krát v iné dni

autor
1. apr 2023

@mariamisko ďakujem pekne za odpoveď z jeden strany ma to aj trochu ukludnilo uvidím ako to bude v mojom prípade dúfam že tiež dobre, prajem veľa zdravia 🙂

autor
1. apr 2023

@denuss ďakujem dúfam bude 🙂

selena_luna
1. apr 2023

Drzim palce. Keby to nahodou nevyslo, nic sa nedeje. ( teda viem ze deje, sama som to zazila, viem ako sa citis) ale babatka su zazraky, vsetky geny sa musia namiesat spravne a potom aj spravne delit, akakolvek chyba je problem.je to zial takto neuprosne, ale nie je nic ako to mozes ovplyvnit ( okrem kyseliny listovej, ktora pomaha pri neurovyvine) nech sa deje cokolvek teda, neurobila si nic zle a nic nie je tvoja chyba.
Verim vsak, ze to bol plany poplach a vsetko dobre dopadne

autor
2. apr 2023

@selena_luna ďakujem za povzbudenie a odpoveď 🌸

jenny605
3. apr 2023

Mne tiež začalo špinenie a neskôr krvácanie v 6 tt. A už krvácam šiesty deň. V štvrtok na pohotovosti mi okrem Duphastonu nasadili ascorutin a Dicynone a nič sa nezmenilo. Strach veľký a neviem dokedy mám čakať. .:( Držím ti palce nech je všetko v najlepšom poriadku.

autor
6. máj 2023

@jenny605 ďakujem podobne aj vám veľa síl dúfam že ste v poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre