Tehotenstvo bez plodu

gitush2
9. mar 2024

Dobrý deň prajem žienky , vo štvrtok mi pán doktor potvrdil tehotenstvo 5+3 tt ale ešte bez plodu a srdiečka kontrolu mám 14.3 čo myslite môže sa už ukázať plodík aj akcia srdiečka ?

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gitush2
autor
9. mar 2024

@gitush2 pridávam aj fotku

gitush2
autor
9. mar 2024

@monsterablue lebo som v roku 2019 mala anembryomolu potom dva krát po sebe MA a to s tým že plod nerástol a plod vôbec nebol bola som na rôznych vyšetreniach strašne sa bojím

stellarstar
9. mar 2024

@gitush2 je to plod a nie plodík a áno keďže si tam šla moc skoro

gitush2
autor
9. mar 2024

@stellarstar takže je šanca že sa tam ukáže ?

lienka.7
9. mar 2024

@gitush2 sla si tam moc skoro. Mne v 7tt a dačo tiež ešte nič nevidel, objednal ma o 2 tt a už bolo všetko ok. Drzim tí palce ✊🍀

kiki68
9. mar 2024

@gitush2 ano, 5+3 je velmi skoro, Ale vyzera to podla foto dobre. Drzim palce

gitush2
autor
9. mar 2024

@lienka.7 ďakujem veľmi krásne 😘

gitush2
autor
9. mar 2024

@kiki68 ďakujem 🫶🏼

domcavesel
9. mar 2024

Áno jasne, ja som to mala presne takto, 5+5 len prázdny vak, 7+2 plod aj srdce 😊

gitush2
autor
9. mar 2024

@domcavesel bojím sa že by to nebola anembryomola

stellarstar
9. mar 2024

@gitush2 ešte raz, si išla moc skoro. Naštuduj si na nete vývoj embrya den po dni.

gitush2
autor
9. mar 2024

@stellarstar ja viem že to bude ešte malinké a že nemusí byt vidieť ale že šanca tam možno je bojím sa však že z toho môže vzniknúť anembryomola

stellarstar
9. mar 2024

@gitush2 nemysli negatívne 🤷‍♀️

domcavesel
9. mar 2024

@gitush2 ja viem, že sa bojíš ja som sa bála rovnako moc a to najmä aj z toho dôvodu, že cesta k tehotenstvu nebola jednoduchá ale všetko bolo úplne v poriadku. A hlavne, strach budeš mať vždy, ja napr. Už nemám strach či tam plod je alebo nieje ale či dosť rastie, či mu bije srdce a pod. Takže strach budeš mať stále 😊 treba len pozitívne myslieť. Ale ty teraz mozes byť úplne v kľude. Bola si u lekára skoro.

gitush2
autor
9. mar 2024

@domcavesel budem sa snažiť 😊

monicatko20
9. mar 2024

@gitush2 buď úplne v kľude, mne do 10tt nevidel ani Ň.. 🤣 malý sa ale cele tehu schovával..

gitush2
autor
9. mar 2024

@monicatko20 budem zatiaľ myslieť pozitívne že sa tam niečo ukáže

lovebird
12. mar 2024

@gitush2 ahoj ja som mala presne to iste, 5+3 a uplne prazdny vak ani naznak zltkoveho. Doktor povedal, ze je vsetko v poriadku a je to normalne. Uz som ratala z anembryolou a isla som na kontorlu az na 8+3 a uz sdiecko krasne bilo ❤ bud rada ze je v maternici a vsetko je ok, nabuduce uz bude vidno plodik a tlcuce srdiecko ☺

gitush2
autor
13. mar 2024

@lovebird dúfame že tam bude 🙏🏻a ďakujem za povzbudenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre