Tlaky v podbrušku a pichanie v pošve v 28. týždni

smolinka322
11. apr 2022

Ahojte som v 28tt, prvorodicka dnes od rana mam mierne tlaky v podbrusku pri chodzi a maly ma kope velmi nizko az v nohavickach sem tam mi tvrdne aj brusko s cim som mala problem aj pred tym. Ked sa postavim mam pocit ze viac tlaci ako keby isiel vypadnut smerom dole teraz podvecer sa k tomu pridali občasné pichanie v posve a take ako keby pocit ze je prekrvena alebo neviem comu to prirovnat...zajtra mam poradnu ale bojim sa aby to nebolo nieco vazne.

lenuska333
24. apr 2022

@smolinka322 ahoj môžem sa opýtať ako ti to dopadlo prežívam momentálne to isté

smolinka322
autor
26. apr 2022

@lenuska333 ahoj, vsetko je zatial v poriadku mam pn kludovy rezim uzivam 3x denne magnezium a toto sa mi deje ked vela pochodim alebo mmam vzysenu fyzicku namahu ale krcek je stale zavrety ale je na mieste ist k lekarovi aby hlavne ten krcek skontroloval ci sa neotvaras

lenuska333
26. apr 2022

@smolinka322 ja presne tiež vtedy cítim, vcera som skúsila tiež byť celý deň v kludee a dobre bolo uz som tie tlaky necítila.... Uz druhý deň v pohode snažím sa oddychovať tiež beriem magnerot.... Bála som sa lebo nebudem rodiť normálne ale už tretí cisarsky

smolinka322
autor
28. apr 2022

@lenuska333 fuuu tak to jasne ...ale naozaj ked si najdete ten rezim ze budete citit kedy mate dost aby ste sa nepremahali treba si po chvilke vzdy lahnut a oddychovat

barborienka123
7. nov 2022

@smolinka322 ahoj ako ti to dopadlo. Ja som 24tt a tiež som začala mať poslednú dobu také pichanie v pošve a tvrdnutia častejšie. Keď mi bruško strane tak to cítim aj zospodu ako nie bolesť ani nič ale zlý pocit

smolinka322
autor
8. nov 2022

@barborienka123 uplne v poriadku porodila som v 38 tt odtiekla mi plodova voda. A co ma strasil ze sa otvaram a posledne tyzdne som si davala pozor tak pri porode som mala zase opacny problem ze som sa neotvarala. Drzim palce hlavne klud a setrit sa. Oddychovat s nohami hore.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre