Tvrdnutie brucha v 17. týždni

14. apr 2022

Ahojte od včera večera mi začalo tvrdnut brucho dala som si 2 magnezka galvex a dnes ráno tiež, plus sa mi chce stále cikat a začali ma bolieť kríže dala som si už 4 magnezka brucho už netvrdne alebo to cikanie a krize mám stále, poradňu som mala minuly týždeň utorok vždy všetko dr kontroluje a všetko bolo ok ale pôjdem preistotu v utorok si dať pozrieť krčok pre pokoj, ale čo vám pomaha na tvrdnutie ? Asi len magnezko však ? Ďakujem

veronika3110
14. apr 2022

nenamáhala si sa veľa? aj z toho zvykne tvrdnúť.. mne pomôže len ked si ľahnem... ked sa postavím a urobím čo i len krok, okamžite mi brucho stvrdne.. ale tak ja som 40. týždeň, dnes mám termín...
väčšinou sa ale lekári hneď pýtajú, či si nerobia alebo nedvíhala niečo ťažké, nemala príliš veľkú námahu... a tak... a to magnézium na to dávajú určite...

katie253
14. apr 2022

Magnézium som brala aj 3x 2 tablety, doktor mi odporučil. Oddych, nohy vyložiť.

nitka1157
14. apr 2022

Magnezko aj 4x .magnerot mne kazal.pod panvu vankus aby bola hore a hore nohy vylozit.kludovy rezim.mne to zacalo v 15-16tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre