Viróza a tehotenstvo

alex5896
15. apr 2023

Ahojte baby vcera som sa dozvedela ze mam hcg 600 po KET vecer som dostala virozu behala som na wcko od obeda som uz nebola ale stupla mi teplota 38,4 uz som si dala paralen po komunikacii s CAR pijem vela neohrozi to dietatko kedze som v prvych tyzdnoch 🙏 prosim kto mal podobnu skusenost moc sa bojim

sally001
15. apr 2023

@alex5896 paralen môžeš aj keď je najlepšie v prvom trimestri nepiť žiadne lieky ale tak horúčka nieje sranda...pi hlavne veľa čaju a oddychuj

nikool701
15. apr 2023

@alex5896 ja by som sa toho nebala. Skratka ide o nejaku chorobu, ktorej sa predist neda. Paralen mozes, ja som mala v polovici tehotenstva covid ktory mi presiel do hnisavej anginy s teplotami. Takmer mesiac som sa liecila na antb a aj som malo co jedla. Babo som donosila.
Ty si na zaciatku no na to ,ze to bude ok ti nik zaruku neda a nemyslim tym , ze len choroba vie narobit sarapaty.
Ja som mala celkom problemove tehotenstvo, tak viem, o com vravim. Veci, ktore bolo pre ine zeny strasiakom som ja dala na pana a obycajna napriklad.zataz -chodza a vela pohybu narobili mne osobne tazkosti a velke.
Drzim palce, setri sa a oddcyhuj. Mysli hlavne na pekne veci- tuto radu ti nedam, sama som dostala take a len ma vytocili. Ale skus prejst na ine myslienky niecim, co ta zaujme, napr.filmy☺

alex5896
autor
16. apr 2023

Dakujem za rady uz som dneska ok tak snad jednorazova teplota nemohla ublizit babu spotila som sa a dala jeden paralen dve smecty

hokejka111
13. máj 2023

@alex5896 nárosan čučoriedka a tymián...je v tehu bezpečný a účinný ....som pôrodná asistentka mzm s tým skúsenosť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre