Vymiznutie príznakov v 8. týždni

22. júl 2020

Ahojte. Bola som minulý týždeň u dr. všetko ok srdiečko bilo. No pár dňoch mi vymizli všetky príznaky. Prsia, nevoľnosť, dokonca už necitim ani podbruško ako keď sa roztahuje maternica. Bruško mi uplne splaslo. Nekrvacam ani nemám výtok. Teraz môžem byť 7tt 2d. Mam taktiež problem s maternicou otocenou na druhú stranu. Čítam tu veľa o MA a strasne sa bojím. Je to naše vymodlene dieťatko. K dr sa dostanem max az o týždeň.

deti95060810
22. júl 2020

sprav test či čiarka nemizne...

simonah73
22. júl 2020

a hlavne nestresuj, to mu tiez neprospieva.

majamat
22. júl 2020

klud, nemusi to nic znamenat. mnohe zeny nemaju ziadne prejavy.,
a maternica otocena dozadu nie tak velky problem. aj ja ju mam.
mam dceru, otehotnela som velmi rychlo ahoci boli nejake tazkosti, co suviseli skor s mojimi cievami, ine problemy osm v tehu nemal a dokonca som prenasala. ani vyvolavacky nezaberali.

bluka2
22. júl 2020

To som mala aj ja a všetko bolo úplne ok

zuzka565
23. júl 2020

Neboj sa. Mne tiež vymyzli všetky príznaky. Už som myslela ze už je konečne preč ta nevoľnosť. Ale asi som zakrikla lebo prišli po týždni späť 😏. A už som v 12tt.

silviazlat
23. júl 2020

Maternica sa ti v 7.tt ešte len začína rozťahovať a to po mm za týždeň, takže je prirodzené, že to necítiš. Pravé rozťahovanie začína až okolo 4. mesiaca, kedy bábo rastie - rozťahuje väzy maternice. Ostatné príznaky mať nemusíš vôbec. Ja som zistila, že som tehotná len podľa meškajúcej MS. Som 30.tt a dodnes nemám žiadne príznaky :D iba bolesti krížov, panvy a brucha. Žiadna nevoľnosť...

andrejka1974
23. júl 2020

Neboj sa vsetko bude ok mne pri chalanoch zle nebolo vobec a priznaky vymizli rychlo

pukanec123
23. júl 2020

Ja to viem porovnať z oboch strán. Raz keď mi vymizli príznaky, bol to naozaj MA, ale s tým, že dom podvedome tušila, že niečo sa pokazilo. Druhý krát mi vymizli príznaky, prsia splasli, a všetko je v poriadku 😇 dokonca v tomto tehotenstve mi príznaky prichádzajú a odchádzajú, prvé týždne som si zakaždým myslela, že sa zasa zopakuje MA, a na kontroly som chodila s takým stresom...ale vždy všetko bolo ok a príznaky sa zasa o pár dni vrátili. Takze nie vždy to musí znamenát to najhoršie, neboj sa 😉

autor
23. júl 2020

Ďakujem vam všetkým za odpovede, nic ine mi neostáva len počkať kým pôjdem k dr.

autor
23. júl 2020

@deti95060810 vyzerá ze nie.

deti95060810
23. júl 2020

ak neslabne čiarka tak bude všetko Ok.... nestresuj...

vahcaac
26. júl 2021

Ahoj, tiež mi zmizli príznaky, ako si dopadla ?

kikaaa444
26. júl 2021

Mne tiež vymizli príznaky ešte na začiatku tehu. A všetko bolo ok 🙂 neboooj je to normalne

autor
22. aug 2021

@vahcaac mam krásnu polrocnu dcérku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre