Začiatkom 8. týždňa ustúpili nevoľnosti

4. okt 2023

Ahojte, včera som bola u gyn s tým, že už nevládzem ďalej - mala som neznesiteľné nevoľnosti, schudla som 4,5 kg..
Predpísala mi degan ale ešte som ho neužila.
Dnes som sa zobudila a zrazu nevoľnosti ustúpili.. Včera bol plod ešte ok, no samozrejme som čítala že to môže byť aj začínajúci potrat keď klesá hcg alebo mi proste už prestali lebo si telo zvyklo na zvýšené hormóny atď..
Mali ste to tak niektorá už tiež?
Ďakujem

mamamasama
4. okt 2023

Mala som nevolnosti este 2 tyzdne po potrate. Neboj sa.Tak rychlo HCG nezacne klesat. Bud rada, ze mas dobry den

guudy
4. okt 2023

Klud, raz nevolnosti aj tak skoncia, nie? Tak si to uzivaj, ze ti je dnes dobre 🙂

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vandica
4. okt 2023

Keď bol včera plod ok, a ak by sa naaahodou do dnes niečo udialo, určite by si nebola hneď bez príznakov.

lenqua_12325
4. okt 2023

Moje 3. tehotenstvo bolo bezpríznakové a skončilo potratom ... no divné je, že práve po potrate mi bolo asi 2 týždne zle.
Ak máš na začiatku potratiť, tak to veľmi nezmeníš. Tiež som bola o 12 na sono, kvôli krvácaniu a poslali ma domov, že čo tam chcem a nič mi nieje a v tej deň do 11 v noci vyšlo všetko von.

lucia13022023
4. okt 2023

Ja som mala prvé týždne nevoľnosti extrémne, tiež som schudla, niekoľko x do dňa vracala. Zo dňa na deň ako som prešla do druhého trimestra to uťalo. Mam zdravého syna 🙂 držím palce, hádam bude vsetko ok 🙂

blonde_bella
4. okt 2023

Ahoj, mne keď ustúpili nevoľnosti bol to MA

domka222
4. okt 2023

Ja som mala tak isto ako
@blonde_bella . Pri prosperujúcom tehotenstve mi tiež prestali,ale až v druhom trimestri

autor
4. okt 2023

Ďakujem žienky veľmi pekne.
Bojím sa samozrejme aj že tie nevoľnosti udrú, a ešte silnejšie :(

martyzpp
4. okt 2023

Mne sa to stalo pri druhom synovi v 7.tt. Zrazu na dva dni klud. Potom sa ale vratili a drzali este do 14.tt. Vsetko bolo v poriadku, sibal ma dva roky ☺️. Dezim palce

1angelika
4. okt 2023

také silné nevolnosti nezmiznú zo dňa na deň..to ide postupne. Radšej choď na vyšetrenie. Držím palce

ivkav5
4. okt 2023

Ahooj, aké máš prosím prejavy týchto nevoľností? Ja totižto neviem rozoznať, či ide o tehotenskú nevoľnosť alebo či nemám nedjabože problém so žlčníkom alebo žaludkom nejaký🙈 je mi totižto brutalne zle, nič neviem zjesť, ťažoba na žaludku, pocit plnosti a vkuse grgam..akurát, že ja trpím aj refluxom, tak neviem či sa mi nezhoršil v tehotenstve🙈 užívam voľnopredajný Helicid a Rennie na zahu, ale dnes som si dala lízatko na tehotenskú nevoľnosť a ono to prešlo🙈 tak teraz fakt neviem…

ivkav5
4. okt 2023

Inak sa podľa mňa neboj, možno si sa proste len upokojila po včerajšom vyšetrení u dr. a nevoľnosti pominuli 🙂 Ja jeden deň mám lepší, druhý katastrofálny..ja keď si to sledujem, tak mám pocit, že mi to vyvolávajú isté jedlá a potom mi je zle🙈
Neuvažuj nad najhorším🙏

ivangeline
4. okt 2023

u mna to bolo 2x taketo nahle... inac pri donosenom tehu tie necolnosti niekedy boli stale a inokedy prichádzali rozne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre