Zápal močových ciest bez bolesti

jessinocka
5. mar 2014

Ahojte, moze byt zapal mocovych ciest/oblicky bez bolesti? Z rozboru mi vysli vsetky hodnoty zle, ale nemam ziadne priznaky, nic ma neboli. Akurat som unavena a malatna.

dagmars
5. mar 2014

Ja som bola s mojou dcérou pred dvoma týždňami v nemocnici kvôli zápalu obličiek a tiež ju nič nebolelo, len mala vysoké teploty. Pýtala som sa doktorky, že ako to že ju nič nebolí, ja sama som prekonala aj zápal obličiek aj zápal močového mechúra resp. močových ciest a presne si pamätám tie dosť nepríjemné pocity a bolesť. Ona mi tvrdila, že zápal nebolí a o to je to nebezpečnejšie:( Takže neviem, ja som pri tom mala dosť veľké bolesti.

jessinocka
autor
5. mar 2014

Ved prave, ze ja som ho prekonala uz vela krat a vzdy som mala pri tom bolesti a teraz nic, prisli na to nahodou pri odberoch...dala mi urinal akut, tak uvidim ci to bude v pondelok na kontrole lepsie.

mmattulik1
5. mar 2014

Presne tento problem ma aktualne moja sestra ziadne bolesti,prisli na to pri preventivke krv a hnis v moci a ju nic neboli ..nasadili jej ATB a v piatok ide na kontrolny odber

xlucia
5. mar 2014

@jessinocka je to caste. u deti byva casto vysoka teplota jedniny priznak.

kris557
5. mar 2014

@xlucia u našej malej bola vysoká horúčka pri zápale obličiek a v noci vracala. Môžu byť aj hnačky!

ivana_medaprex
5. mar 2014

Ano moze! Pokial je v pociatocnom stadiu ktore moze trvat aj niekolko tyzdnov tak sa nemusi zapal nijak prejavit, alebo aspon nie bolestou. Castokrat si ani nevsimneme ze ma moc ine zafarbenie ci zapach a ak nas nic neboli, tak ani netusime za mame zapal.

kikina84
27. aug 2020

@dagmars ahoj,mozem sa prosim spytat ako si zistila oblickove kamene a ako nasledne prebiehali vysetrenia? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre