Zvýšené potenie v tehotenstve

23. apr 2022

Ahojte. Poprosím vás o radu, čo by mi pomohlo na nadmerné potenie? Driclor sa v tehu nemôže co som čítala. Je to riadne nepríjemné hlavne keď niekam idem musím dávať pozor co si obliekam. Pritom patrím medzi štíhle ženy ale v tehu sa mi potenie dosť zhoršilo. Ďakujem za rady.

snazilka_bio_mamka
23. apr 2022

to je uplne jedno ci si stihla alebo nie preboha.. je to hormonmi, nic nespravis. Dezodorant a lahke oblecenie, nic viac.

autor
23. apr 2022

@snazilka_bio_mamka len aby mi hneď niekto nenapisal ze silný ľudia sa potia viac ako chudí, preto som podotkla ze v tomto problém nebude

snazilka_bio_mamka
23. apr 2022

no samozrejme ze nie, si tehotna a mas hormony. aj keby mas 120kg tak sa potis. mam kolegynu ktora ma 45kg nakupuje v detskom obchode a poti sa ako traktorista 😀 skus este gulickovy deodorant Borotalco.

autor
23. apr 2022

@snazilka_bio_mamka ďakujem za tip, kde by sa dal kúpiť?

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreatytler
24. apr 2022

Tiez som to mala hrozne pocas tehotenstva a zial aj po porode to bolo dost dlho zle. Radu nemam. Ja som to len pretrpela a prisposobila zivot tehotenstvu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre