Svojho manžela milujem viac ako naše dieťa

nanunkaaa
30. mar 2015

Po narodení synčeka som si myslela, že dieťa bude pre mňa všetko a na prvom mieste. Ja to tak však necítim i keď ľúbim svoje dieťa na prvom mieste mam manžela. Je to podľa Vás správne? Aké pocity ste mali vy?

ivanusko
28. jún 2016

Presne tak

sono2
28. jún 2016

@natalym čo?😀 som dala len za pravdu, ale nejdem sa zapájať.A lebo toto Neni moja parketa náboženstvo. O tom sa ťažko, kazdy má to svoje vy svet le nie😀😀
Či čo? Či môj krásny muž poslúcha? Či čo zas😀 neviem😀😀

natalym
28. jún 2016

@sono2 Že zas dookola o tom istom a vlastne o ničom. 😉

natalym
28. jún 2016

@sono2 Ja som veriaca., ale niektorým týmto debatám nerozumiem. Boh má s nami zámery, ktoré sú ľudskému mozgu nepochopiteľné. Miluje nás tak ako my nikdy nedokážeme a ani nepochopíme.
Podľa mňa úplne stačí dôverovať a vložiť sa do jeho rúk.

sono2
28. jún 2016

@natalym no Amen a uzatváram debatu😊

miskaradko
28. jún 2016

@sonapindjakova presne tak som to myslela a tak to ma byt.🤗O tom je cela veda lasky...💖

mima4
28. jún 2016

@jolinka
@vejula

Cisto za mna, u mna je muz na druhom mieste, za Bohom, ja tiez mam toto lukrativne miesto a to aby prve miesto u neho mal Boh, bola prva podmienka vobec myslienky o vztahu s nim. Nechcela by som mat muza, ktory by nemal na prvom mieste Boha, lebo pre mna plati - ak je Boh na prvom mieste v zivote cloveka, vsetko je na spravnom mieste.

A toto nemam od ziadnej cirkevnej autority, je to pre mna prirodzene a hodnotim to aj v praxi ako nieco prinosne, a tiez nam je jasne, ze dieta bude na tretom mieste

duplessis
13. júl 2016

žena podlieha svojmu mužovi a muž podlieha Bohu, tak to ja vidím....