Strava po operácii žlčníka laparoskopicky

viktoria_29
3. dec 2023

Ahojte. Som tyzden po operacii zlcnika. Bolesti uz pomaly nemam ziadne, fungujem normalne. Co sa tyka stravy tak zatial papam len polievky, suche rozky s dietnou sunkou, vyzivy a varene maso s varenymi zemiakmi. No dostala som neskutocnu chut na sladke. Ti, co uz mate po operacii, po akom case ste skusili sladke a ako na to reagoval vas organizmus?

d0minikat
3. dec 2023

Ja som jedla postupne všetko od začiatku...postupne som zaradila a fungujem normálne, žiadnu špeciálnu stravu nedodržiavam a už som 2 roky po operácii a zatiaľ sa nestalo, že by mi niečo vadilo alebo nesadlo. Treba postupne skúšať a uvidíš, čo vyhovuje a čo nie 🙂

siska53
3. dec 2023

@viktoria_29 uz si nepamatam, len viem, ze do mesiaca som jedla v podstate vsetko ( dojcila som, telo si ziadalo). Mozno by som skusila jablko bez supky, pripadne piskoty a detsku vyzivu, kde je len jablko.. na zaciatok.. neskor suche keksy.. ja osobne som nemala nejake problemy, ked som si davala " tazsie " jedla, ale ja som nejak nemala extrao problemy ani pred vyberom zlcnika..

sonula
3. dec 2023

Po 2 tyzdnoch som uz jedl uplne normalne.

luliu
3. dec 2023

@viktoria_29 2 týždne po operácii som jedla všetko normálne

viktoria_29
autor
4. dec 2023

@siska53 dakujem za odpoved vsetkym 🙂) vcera som skusila krupicovu kasu s troskou granka a dnes som skusila aj kavu. Zatial ziadne tazkosti