Lego Duplo - vláčiky pre dvojročného chlapca

pawlus33
24. okt 2014

Ma niekto skusenosti s vlacikmi Lego Duplo? Oplati sa kupit Moj prvy vlacik alebo rovno verziu Deluxe? Je to darcek pre dvojrocneho chlapca. Dakujem

katren
24. okt 2014

@pawlus33 urcite rovno deluxe 😉 mame aj my a skladame stale 😉 😀 😀

deniss_megan
24. okt 2014

@pawlus33 urcite by som volila prvy vlacik a potom postupne dokupovat jednotlive casti k seriam, my to tak mame a vyberame dalsie casti postupne🙂

pawlus33
autor
24. okt 2014

@katren
@deniss_megan
dakujem 🙂. takze stale je to nerozhodne 🙂

katren
24. okt 2014

@deniss_megan postupne dokupovat ta vyjde ovela viac ako ked kupis velku sadu 😉
a aj do velkej sa da dokupovat 🙂

deniss_megan
24. okt 2014

@pawlus33 je to na vas🙂ale lego je super nas maly sa najviac tesi z farmy, policajtov, zlodejov a hasici to istia s bagrom🙂

deniss_megan
24. okt 2014

@pawlus33 inak v draciku mali zlavy na lego duplo sa oplatilo aj -5eur z ceny

marcelaaaa
24. okt 2014

my máme prvý ale koupila by som malej deluxe..v draciku je celkom dobrá cena nan

cawes
24. okt 2014

ahoj moj maly dostal k roku a pol na vianoce sadu deluxe, a je to genialna vec, urcite odporucam, ked ideme na navstevu hocikde zbalim do tasky vlacik par voznov, kocky, pajacov a viem ze mozem aspon kavu vypit nez to posklada 😀

teraz ma dva roky

lucy125
25. okt 2014

Ahojte,aj ja som malemu bude mat o mesiac 2,5r kupila prve Leg duplo-moja prva farma a druhe dostane take delfinarium od babky a dedka,tak som zvedava či ho to zaujme,lebo čo mame doma kocky (nie lego) tak ho to vobec nebavi.

janickacrazy
25. okt 2014

@pawlus33 Ja by som pre 2ročného kúpila Moj prvý vláčik a potom neskor by som mu kúpila ten deluxe, možno na dalšie narodeniny alebo Vianoce. Moj malý ho videl v reklame a básnil o nom 2 mesiace, kúpili sme ho a je z neho nadšený. 🙂

c15211b8
25. okt 2014

@janickacrazy
@lucy125
@cawes ahojte je vlacik lego duplo vhodne este aj pre 4 rocneho?

janickacrazy
26. okt 2014

@c15211b8 Moj malý ho dostal ked mal 3 roky, teraz má 4 a stále sa s ním hrá. Ale tak pre 4ročného by som kúpila už tú sadu deluxe alebo potom už je lego city od 5 do 12 rokov, tam je tiež nejaký vlak, ale už taký zložitejší. Možno aj podla toho, či už sám dokáže poskladat niečo zložitejšie alebo je ešte taký detský, nie každé dieta je rovnako zručné.

tana2278
26. okt 2014

@c15211b8 suhlasim s @janickacrazy, pre 4 rocneho by som uz duplo nekupovala. Teraz existuje Lego juniors, co je pre deti od 4 rokov, ale kocky su uz velkosti standardneho lega. A lego city je uz od 5 rokov. My mame lego prvy vlacik a veru banujem, ze sme nedokupili deluxe sadu, pretoze dokupit sa da iba 1 doplnkova sada, kde su len vyhybky a dalsie kolajnice. Tato dpolnkova sada je priam nutna k prvemu vlaciku, ale delux z toho nerobi ;(.

@pawlus33 Urcite kup de luxe. Syn si to este dlho nebude vediet poskladat, teda trat z kolajnic, ale vlacik si pusti uz sam ( dcera to zvladla asi 18 mesacna) a aspom potom nebudes musiet dokupovat aj deluxe sadu.
Inak su to szper hracky, hrame sa aj my s manzelom.

boriskocompel
30. okt 2014

Ahojte nema niekto skusenost ,ći sa k vlaviku resp. Kolajam hodi aj vlacik Tomas. Je mozne to kombinovati?
Dakujeme

veronkam88
21. nov 2014

@boriskocompel ak je s dupla tak áno