Jednodňová chirurgia Euromed u detí. Máte skúsenosti?

anyuca
17. júl 2011

Ahojte,ma niekto z vas nejaku skusenost s operaciou deti v tomto zariadeni?Moj 3rocny syn tu ma byt operovany v septembri na hydrokelu,tak zhanam vsetky dostupne informacie.Dakujem!

euphoria
9. nov 2012

@anyuca ahoj, boli ste na tej operacii? Ako sa ti pozdaval uromed?

lenkaoravcova
15. jan 2013

tiez by som rada vedela nakolko to zvazujem, dakujem

anyuca
autor
30. jan 2013

Ahojte,boli sme,este pred Vianocami,mal udajne nosovu mandlu v dvoch tretinach dutin,nechapali,ako este mohol dychat 🙂 Rano o pol siedmej sme dosli,na radr sme boli az posledny,tak az o pol dvanastej ho operovali,to bolo dost zle...hlad,smad,nuda....operacia pohoda,pol hodinka. Potom mi vracal. Dali mu cerucal,potom spinkal dve hodky a ked sa zobudil bol uplne fit. Celkom uplne akoby sa nic nestalo. Lekari tam su super profici,aj velmi mily.

anyuca
autor
30. jan 2013

Jaj pardon,to uz som pisala o druhej operacii 😀 No tuto sme mali davnejsie na tu hydrokelu,operacia samotna uplne v pohode,personal aj lekari super,az na to pooperacne,po operacii v podstate dve hodiny nas poslali domov,maly plakal,chcel esye lexat,bol uboleny...ale ze uz musime odist,lebo potrebuju postel ☹ Az na tuto vec som bola spokojna.

czechzuzanaba
20. aug 2013

Ahojte, nemate nekdo zkusenosti s operaci pruhu na jednodnove chirurgii? Diky.

luliu
25. aug 2013

@czechzuzanaba Ahoj, my sa tam tiez chystame. Kedy mate termin?

czechzuzanaba
25. aug 2013

@luliu ahoj. Jeste nemame termin. Maji tam ted dovolenou, tak pristi tyden tam jdeme poprve se ukazat a domluvit.

luliu
25. aug 2013

@czechzuzanaba Mne pisali vcera a dali mi na vyber termin operacie bud 14 al. 21.9. Takze ked neochorieme pojdeme 21.9

monda17
29. aug 2013

@luliu
@czechzuzanaba
@anyuca baby takže termíny su cca do mesiaca od prvého kontaktu s nimi ? Dakujem

luliu
29. aug 2013

@monda17 aj skor, záleží kolko toho majú 🙂

monda17
29. aug 2013

@luliu vieš mi prosím ta povedat kolko to tam stoji ?

luliu
29. aug 2013

@monda17 asi záleží o aky druh operacie ide. My ideme na pupocny pruh a to 150 Eur

monda17
29. aug 2013

@anyuca kolko vám trvala cesta domov, ako to malý zvladal sediet v sedačke ? A kedy bol už ako tak ok ? Dik 😉

monda17
3. sep 2013

@luliu tak aj my máme termín 21.9.
@czechzuzanaba Co povedali na vyšetrení ? Dohodli ste termín ?

czechzuzanaba
3. sep 2013

@monda17 ahoj. Musela jsem to nakonec prehodit na patek, dnes jsem nemela hlidani pro Aninku a nechci ji tam brat se sebou.
Ale zarazila me jina vec - volala jsem na tu detskou chirurgii na Kramarech (normalni, ne soukromou). A ptala jsem se, ze kdyz mame zajem o tu jednodnovou chir., ci mame jit na prvotni vysetreni k nim a nebo rovnou do te soukrome. A oni prej at dojdeme k nim. Tak ted nevim, jestli neni uz jednodnova i na chirurgii na statni a nebo nas potom poslou s papirama z vysetreni do soukrome..

monda17
3. sep 2013

@czechzuzanaba no pokial to chceš dat robiť v Euromede, tak by si mala ísť na vyšetrenie do ambulancie Euromedu na Kramáre. Ja som komunikovala mailom, mám to čierne na bielom presne popisane kam mám kedy ísť.

luliu
3. sep 2013

@monda17 a vám budu robit aky zákrok?

luliu
3. sep 2013

@czechzuzanaba klasické Kramare s tým nic nemaju, nerobia jednodnovky

monda17
3. sep 2013

@luliu slabinovy pruh, ale sa mi vidí že mu to ide do vajka, tak neviem ako sa to vola. Jemu to raz vybehlo v slabine, kým sme prišli na pohotovosť, samé zmizlo. Vtedy mal vajka OK... to bolo v marci. 10.9. ho idem ukázať do BA tak potom budem mudrejsia.

monda17
18. sep 2013

@luliu idete na ten zákrok ? Mne dnes písali že máme príst na 9:15

luliu
18. sep 2013

@monda17 my mame prist na 10,30. Uz nech mame potom, som v strese ...

monda17
18. sep 2013

@luliu mi hovor, tiež mi je všelijak 😖

luliu
22. sep 2013

@monda17 tak ako ste to zvládli? My super, až som z toho prekvapena

monda17
23. sep 2013

@luliu Ahoj, tiež super 🙂 O 9:30 išiel na stol a o 11:30 sme mohli isť domov. Cestu 100 km zvládol bez problémov. Doma sa na bolesti nestažoval, v den operácie som mu dávala lieky od bolesti tak ako kázali každé 3 hodiny. Celu noc prespal super. lieky kázali dávat aj druhý den, ale už nebolo treba. Den po operácii už bol aj vonku na dvre sa pomotal. Som spokojná, že som sa rozhodla pre tu jednodnovku, jediné čo by som im vytkla, že by mohli detičkám potom podarovať aspon balonik, kedže ich s tým beru na sálu, že idu fukať balon. On sa mi prebral z narkozy a prvé čo bolo, že kde je ten balon, že oni ho oklamali. Ked som bola na inej jednodnovke, tak dostal vysvedčenie za statočnosť a 2 baloniky 🙂

Takže maminy ktoré pojdete do Euromedu na zákrok, šupnite si do kabelky baloniky, aby neboli dietky sklamané 😉

monda17
16. nov 2013

@jumca aj tuto o tom píšem ... koment nad týmto 😉

jumca
16. nov 2013

@monda17 a mozem sa ta opytat kolko ste za to platili? nech som pripravena 🙂

monda17
16. nov 2013

150€

jumca
17. nov 2013

@monda17 dakujem

charlize
22. feb 2015

Ahojte, chcem pridat nasu skvelu skusenost, a teda vrelo odporucam Euromed a celkovo jednodnovu chirurgiu, pristup skvely, lekari mili, empaticki, prijemni a velki odbornici, sestricky pozorne a mile. Myslim, ze je to hodne kazdeho eura, oproti 3 ci kolkym dnom hospitalizacie, medzi chorymi a placucimi... my sme na 13:30 prisli, o 14 ho zobrali na salu, o 15 uz lezal na posteli na izbe a cakali sme hodinku, kym dospi anestezu. Ked sa prebral, obliekli sme sa v klude isli domov. Naozaj nemam jedinu pripomienku, odporucam.

alenkam.
27. mar 2015

@charlize a s cim ste boli? Nas caka slabinovy pruh, mame odporucanie od nasho chirurga, takze maleho ani nechceli vidiet, rovno dali termin.. 14.3. sme kvoli chorobe museli presunut na 11.4. Uz nech je to za nami... dakujem za odpoved 🙂