3,5 mesačnej dcérke nafúkalo do očka

cicamica1980
4. jún 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

baby, poradte. vcera som bola s 3,5 mesacnou dcerou vonku. dost fucal vietor. mala bola v hlbokom kociku aj tu vrchnu zipsovaciu cast som jej dala tak, aby jej nenafukalo. lenze asi jej nafukalo, lebo 2-3 hod po navrate jej trosku zacervenalo ocko - ma cervenu cast bielka pd duhovky smerom k nosu /vnutornu cast/ a este aj ten malinkz trojuholnicek uplne vo vnutornom rohu ocka ma trosku cervensi. akoze nema to cervene, ma to trosku ruzovsie ako v druhom ocku, ale je to vidno. vcera som si to vsimla az podvecer, tak ze pockam do rana a ma to take iste. lekar je az od 13:00. otazka - vylieci sa to samo? ak nie, asi mam anbehnut k lekarovi? priznam sa, ze nechcem do tak malinkeho babatka pchat ATB - myslite, ze jej da antibioticke kvapky?
resp. poradte, ako taketo riesite vy?
dakujem

ekinkala
4. jún 2013

@cicamica1980 ahoj atb neni potrebne pri prievane 3 krat denne jej vytri ocko kamilkovim cajom a kup vlekarni masticku na upokojenie

cicamica1980
autor
4. jún 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@ekinkala mozes mi plis napisat, ze ako sa vytiera tym kamilkovym cajom? akoze kamilkovy caj mam dat na vatovy tampon a pretriet jej tym ocko? neposkiriabem jej tym ocko? alebo radsej do ocka nakvaokat kamilkovy caj? nevies, ako sa vola masticka na upokojenie? inak ona si to neskriabe, ocko ju zrejme neboli...

jedina30
4. jún 2013

ja ti odporucam Oftalmo-septonex kv. do oka...to moze kazdy a je to sterilna voda...kvapkaj jej aj 5 krat cez den...ja som davala tiez mojej dcere,ked bola malicka este v nemocnici..doktorka ti urcite predpise nieco a mozno aj atb...nedavala by som ziadne kremiky na upokojenie...prievan prejde za par dni..viem o jednych,len neviem ako sa volaju...v lekarni ti poradia 😉

ekinkala
4. jún 2013

@cicamica1980 uvaris caj a nemas jej to dret jemne par krat pretres ocko a ani tampon nemusi byt cely mokry trusku namocis neviem ako sa vola ale v lekarni ti povedia

hamca
4. jún 2013

@cicamica1980 ked bola dcerka mladsia, mali sme parkrat tento problem. Ja som pretierala ocka repikovym cajom,menej vysusuje ako kamilkovy. Ale najlepsie zabralo materske mliecko. Ak kojis, striekni jej kusok do ocka, alebo daj na tampon a pretri ocka

alexanotbad
4. jún 2013

@cicamica1980 kup malej ocuflash v lekarni, je to ocianka lekarska, je to na prirodnej baze. to jej kvapkaj do ocka. ak to neprejde, alebo sa to zhorsi - zacne hnisat, chod k lekarovi. ak by to zahnisalo, moze to byt aj upchaty slzny kanalik.

cicamica1980
autor
5. jún 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

vsetkym dakujem. bola som vcera v lekarni. lekaricka mi dala oftalmo septonex. vcera som jej stihla pred spankom kvapnut 2 dnes je to ovela lepsie, uz to skoro vobec nema🙂 tak jej budem este dnes kvapkat a zajtra uvidime🙂 ale sme na dobrej cetse, vdaka baby

bboossoorka
5. jún 2013

@cicamica1980 materske mlieko....striekni do očka a za jeden den maš pokoj....