5-ročná má 3 dni horúčky bez iných príznakov

miriam7979
27. júl 2022

Ahoojte prosim co to moze byt virus alebo co?🤷🏼‍♀️Dcerka starsia 5r mala 3 dni teplotu bez inych priznakou som myslela ze s prehriatia pri tychto horucavach co boli ale uz to preslo od vcera uz nema 🙂 ale dnes teraz vecer mensia dcerka 2r jej vyskocila uz aj jej horucka 😩 co to moze byt te by dostala nejaky virus od starsej alebo co nema hnacky ani jedna ani nic … dakujem

kat_
27. júl 2022

aj covid napriklad, aj u nas bol taky priebeh

ecko80
27. júl 2022

@miriam7979 Aj u mojej 2 rocnej takto a bola pozitivna

miriam7979
autor
27. júl 2022

@kat_ u obydvoch deti? Lebo nam nic nieje a ani mojej mame a k tej chodime kazdy den :( tak neviem 🤷🏼‍♀️

adriannasvk
27. júl 2022

Aj 6 choroba napr. Moj mal 4 dni horucky,potom zrazu klesli a vysypal sa na celom tele

kat_
27. júl 2022

@miriam7979 no napriklad ani my sme nechytili od maleho, on dva dni pohoruckoval a viac mu nic nebolo

miriam7979
autor
27. júl 2022

@adriannasvk maly sme pred mesiacom😂tak to snad uz nie

zenulkaaa
27. júl 2022

My sme taketo stavy zazili niekolkokrat ked bol syn aj 3-rocny, aj starsi napr. Len teploty niekolko dni a nic. Aj lekarka robila odbery a nic sa nezistilo. Podla mna detske telicka mozu s kadecim bojovat a co by sme my dospeli presli bezpriznakov, sa u nich moze zjavit ako teplota

adriannasvk
27. júl 2022

@miriam7979 jhaj 😂tak moze to byt aj bezna viroza,moji mavali hocikedy take,ze 3 dni teploty a nic...dr mu vzdy kaze pockat 3 dni ci sa nieco k teplote prida a podla toho prist alebo volat. Takze klud. 😊verim,ze je to len 3 dni teplotka a potom uz bude fit😉

ja_mama
27. júl 2022

A nahodou afty v ustach nemala, alebo vyrazky v hrdle? Mohla by to byt aj 7ma choroba - ruky, nohy, usta. Je toho teraz velmi vela a vela detom naokolo sa to prejavilo len tak ze cca 3 dni horucka a potom bud hrdlo bodkovane alebo len zopar aft.

terry658
27. júl 2022

@miriam7979 my máme presne toto isté. Najskôr syn a teraz to chytila dcéra. Najskôr som myslela, že z tepla ale teraz skôr, že si niečo doniesol zo škôlky.

zuzi364
27. júl 2022

@miriam7979 ja sa len pripnem, sme na tom tak isto 😏

jeanne14
27. júl 2022

U nás takto začala siedma choroba.
4r mal horúčky (tirz sme mysleli že zo slnka), štyri dni 39-40 stále. Na piaty deň 2r dcéra to iste, vysoka horúčka. Pozrieť do pusy či nie sú afty, v hrdle také bodky … na piaty deň večer mal už syn totálne plnú pusu. Dcéra horuckovala tiež päť dni. Vysyp moji na rukách a nohách nemali. Iba tie ústa.

miriam7979
autor
27. júl 2022

Siedmu chorobu ani 6 ci ako sa to vola nebudu asi mat aspon dufam🤨minuly mesiac ju mali :( teraz daco ine to bude 😩

tulipanicek
27. júl 2022

Dcéra, 3r. teraz cez víkend prešla 48 hodín horúčkami do 39,5. Nič iné jej nebolo. Ag test na Covid negatívny. Tu odhadujem prehriatie u nás. Urob domáci Ag test ak chceš vylúčiť koronu. Kvôli staršej volaj zajtra pediatricke.
Držím prsty

ja_mama
28. júl 2022

@miriam7979 mali aj 6tu aj 7mu? Lebo tychto vyrazkovych je viac druhov a ak mali 6tu tak kludne mozu mat teraz pre zmenu 7mu.