8,5-mesačné dieťa je stále choré

tanicka907
27. nov 2023

Ahojte, moje male dievcatko je kazde dva tyzdne chore - teploty, sople, kasel a stale dookola. Od septembra (6m) sa takto tocime kazde dva tyzdne. Mate niektora s tym skusenost? Doktor sa k tomu moc nevyjadril, sopliky si vraj bezne, ale my uz nevieme co robime nespravne ked kazdy raz ked ideme vonku a trosku fuka ochorie...

Ak to hra nejaku rolu, tak od zaciatku 8m uz nekojim

cookie29
27. nov 2023

No je obdobie a deticky si musia vybudovat imunitu. Nemate aj starsie dietatko? Respektive niekoho v blizkom okoli, kto by mohol virusy nosit? Inak obe moje deti boli prvy rok v kuse chore, ale teda chodili do kolektivu.

arasidka123
27. nov 2023

@tanicka907 kľudne môže byť zo zúbkov

majlo1234
27. nov 2023

Mate dalsie dieta? Chodite fo kolektivu, do herniciek, nakupnych centier? Ak ano, nie je sa comu cudovat, medzi ludmi sa to momentalne len tak hmyri virusmi. Obmedzila by som to na nevyhnutne navstevy, a vyhla by som sa do leta uplne detskym indoor hernickam, tam je to same soplave decko

tanicka907
autor
27. nov 2023

Nie, nema starsieho surodenca, ale je pravda, ze chodime do kolektivov- plavanie, hernicky, nakupne centra. Da sa s tym okrem obmedzovania nejako inak bojovat? Tie co ste si tym presli, je lepsie obmedzovat alebo fungovat normalne? Uplne si neviem predstavit sediet iba doma

cookie29
27. nov 2023

@tanicka907 no dieta si tu imunitu vytvorit musi. Ale je pravda, ze po chorobe je oslabena. Na plavanie asi cez a po chorobe tiez nechodite no a ja by som sa asi hernicke vyhla, netreba doma sediet, kludne sa da ist na prechadzku a pod.