Ako sa zbaviť soplíkov?

m_s7
25. apr 2017

Ahojte maminky.. už pár dní máme plný noštek, striekame roztok na morskej báze a odsávame ale nejak to nepomáha.. kvôli tomu je stále na brušku alebo na rukách, inak stále plače a dýcha len ústočkami.. viete mi poradiť ako sa tých soplíkov konečne zbaviť??

pribinak
25. apr 2017

ake velke dieta? ak je sopel napr. zlty, alebo zeleny treba ist k doktorke. ak je to malicke dieta, tak podloz bud matrac, alebo nohy postielky, aby malo dieta vyssie hlavicku

siska53
25. apr 2017

@m_s7 no..ja by som.zavolala pediatrovi,ci mate prist na vytery,nech sa zisti,co netreba nejake lokalne atb - pamycon,uniflox..
Ak mu inak nic nie je,mozno to prejde,no ak sa to uz blizi k 7dnom,tak by som.sa veru poradila s pediatrickou.

meusicka
25. apr 2017

@m_s7 pokial nevieme vek dietatka, tatko poradit. ked je vacsie da sa na sopliky davat aj kvapky sinupret,
inac existuju pre babatka kvapky s Vit. C to je tiez super, v pripade nejakych soplikov, podporit imunitu.

m_s7
autor
25. apr 2017

@meusicka
@pribinak Máme tri týždne, soplík je žltý.. teplotu ani kašeľ nemá

moni244
25. apr 2017

@m_s7 dieta ma 3 tyzdne, nie ty, pri takom dietatku mas okamzite volat pediatra a nie sa pytat na internete

meusicka
25. apr 2017

@m_s7 este je malinka, zavolaj dr. drzim palce.

monise
25. apr 2017

Je to normalne ten soplik je v tom veku prirodzeny,dat kvapky aky sa lepsie dychalo a stale poodsavat.Aj my sme mali presne to iste.Ked len to a nieje teplota a nekasle tak o nic nejde.🙂

pribinak
25. apr 2017

@m_s7 zlty sopel je infekt, zavolaj pediatricke