Čo na zadné soplíky u 2-mesačného?

domkan
20. mar 2020

Ahojte, prosím vás, maličký má soplíky sle tie také zadné, chrchle keď dýcha, občas dýcha krásne, potom keď papá a papá chmtivo tak potiahne do seba soplík a začne sa mi dusiť...
Dávam mu aliamare morskú vodu do nošteka a odsávam mu soplíky, niekedy niečo vyjde s niekedy nie, no tie zadné soplíky tam sú furt...
Skúsila som mu dávať sinupret kvapky, ale tak mi ho je ľuto že som s tým prestala lebo sú fakt nechutné, mne samej sa hnusia...
Reálne čo na tie zadné sople aby zmizli konečne, ďakujem 😊

nikuska845
20. mar 2020

@domkan ahoj, tak môj keď ma zadné sopliky tak mu urobil preplach a dám na bruško nech mu to vytecie a potom s odsávačkou vyčistim. Aspoň u nás to zaberá. 😊

domkan
autor
20. mar 2020

@nikuska845 ako mám chápať preplach? Vieš mi to prosím opísať? Ďakujem

nikpa
20. mar 2020

@domkan trápili sme sa s týmto niekolko mesiacov, az sme kupili inhalator, davala som inhalovat vincentku 3krat denne a do tyzdna bolo po soploch. Ak raz do inhalatora investujes, mozes ho pouzivat roky, samozrejme obcas tam treba vymeniť filter. Maly ma teraz 2,5 kupovali sme ho ked mal asi 5mesiacov, odvtedy pri každej nádche, soploch používame on aj my. Inak aj ten preplach je dobry co spomína vyššie...

barbora9919
21. mar 2020

Dám variť kamilky v miestnosti kde sme a pekne mu to uvoľní 🙂

leknolina
24. mar 2020

Ahoj nas maly ma 2 roky a my mame zadne hlieny od narodenia.. ked je chory tak len takto... dôležité je uvedomit si ked ma zadne hlieny tak mu musis kupit taky pripravok na rozpustenie hlienov hornych dychacich ciest. Ako pises sinupret, bronchipret.. my davame solmucol ten nam vzdy zaberie... ked aj kasle tak mu davam kalciovy sirup...
Nam nikdy neslo nic vytiahnuť lebo sa to nedalo, tieto lieky na rozpustenie liekov netreba davat pred spanim lebo sa dieta potom dusi...
Nakoniec sme kupili imhalator omromn a bola to velmi dobra vec uz ked zacina byt chory inhalujeme ho a pomaha to v kombinacii s liekmi...

lenka7875
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka7875
Autor odpoveď zmazal
Zobraz