Ako voláte pohlavné orgány detí?

22. aug 2021

Ahojte, čakáme prvé bábo - dievčatko a neviem ako ju naučiť volať pohlavné orgány. Keby je to chlapec tak asi mám jasno, ale na dievčatká som už toľko skomolenin počula že neviem.. 🤷🏻‍♀️

kvetinka1797
22. aug 2021

pipik a pišulka 😁

ruzasipova
22. aug 2021

pipik a fazulka

malinoismum
22. aug 2021

fifinka, cikina… 🤭🙈😂

katka13katka
22. aug 2021

Pipík a pipka

h2
22. aug 2021

"Kluci mají penis, holky vagínu!" 😂
Ja mám syna, takže pipík. Dievčatá majú cikulku.

nelca84
22. aug 2021

U nas bol pipko a pipinka

zuzubb007
22. aug 2021

Pipik a cikula, ostatne nazvy my pridu nechutne ked pocujem pisulka my je zle :D

3petka
22. aug 2021

Pindik (syn po svojom bidik, tak aj to sa ujalo) a pišulka

danieladugard
22. aug 2021

Penis a vagina.. 🤷‍♀️ Nazývame veci pravým menom.. Všetky tieto iné detské názvy mi prídu úplne divne a nechutne.

marcellka32
22. aug 2021

Sa divím, že odpovedáte....

hederamonstera
22. aug 2021

Pukaňa, pukaňka😂

aniele
22. aug 2021

Pripomenulo mi to, že pred rokmi rokúcimi robil nejaký český časopis podobnú "anketu". V pamäti mi ostali len dievčenské: holuběnka a krapulenka 😀.

autor
22. aug 2021

@marcellka32 prečo by nemali, veď normálna otázka, ale presne pre toto a odsudzovanie na koniku som to dala anonymne nech nieje problém že nad čím sa zamýšľam alebo akoto že to neviem.
Normálne proste len rozmýšľam ako to malu naučíme, pamätám si seba z detstva že som sa hanbila pomenovať to akýmkoľvek názvom (aj keď nemyslím že to rodičia nejak tabuizovali alebo spravili niečo zle) tak chcem aby naše dieťa nemalo takýto problém

autor
22. aug 2021

Ďakujem baby 😁 na chlapca mám jasno - pipík a dievča teda nejak ešte premyslim 😅

jaskolka
22. aug 2021

Pipik a pisulka.

mijunik
22. aug 2021

Pundulka u dievčatka, pišinka u chlapčeka. Alebo aj vrabec, keď už je chlapček starší.

majulino
22. aug 2021

Pipik a pipina deti nemaju problem pomenovat, konecne ani ja (tiez ako mala som s tym mala problem a tak som casto pred rodicmi tajila zapal mocovych ciest)

kitycat
22. aug 2021

U nas, ked sme boli male to bola šuška. Teraz ked som velka ju volam pipi pred frajerom a mindy, ked nieco preberam s kamoskou ☺️ Osobne ma napina z cikulky, pisulky..

birika
22. aug 2021

@marcellka32 opat anonymne....preco autorka nenapise ako ich vola?

matejakub
22. aug 2021

Ja viem že je to odborný názov ,ale slovo vagína je pre mňa otras

autor
22. aug 2021

@birika veď som napísala že čakám prvé dieťa tak asi nijak.. a v ďalšom komentári som aj vysvetlila prečo anonymne. Kto nechápe zato ja nemôžem. Neviem čo je na tej otázke ?

birika
22. aug 2021

asi to, ze anonymne...peknu nedelu

deginko
22. aug 2021

Odjakživa poznám pre dievčatá iba šušurka...pre chlapca pipik

monkasponka
22. aug 2021

To je ten mensi problem pomenovat.... ale vysvetlit ako pridu k rozmnožovaniu je silnejšia kava 😀

via88
22. aug 2021

Etse len cakas a uz roznyslas nad tym co budes riesit mozno tak o 3-4 roky?

matejakub
22. aug 2021

@via88 😀

autor
22. aug 2021

@via88 ja sa čudujem že po toľkých týždňoch čo som doma na rizikovom nemám vybratu tašku do školy a autoškolu kde bude robiť vodičák 😅😅😅

leuchtturm
22. aug 2021

najvyssi cas zacat aj nad tym rozmyslat! Pipik, cikula.

h2
22. aug 2021

@zuzubb007 Keď počuješ pišulka je Ti zle a pritom Ty to voláš cikula? Aký rozdiel?

malia18
22. aug 2021

My sme to od malička volali cikulka lebo sa odtiaľ proste cika tak cikulka príde mi to z tých všetkých názvov asi najlepšie pretože šuška alebo pisulka nech to nikto neberie v zlom alebo osobne no mne konkrétne to príde také uchylne pretože som to počula používať dospelých ľudí takže pre deti mi to neprišlo vhodné ale každý má to svoje 🙂 a pre chlapca za mňa najpoužívanejšia klasika pipík