Aký sirup je najlepší na kašeľ?

nikita002
25. mar 2016

maminky maly ma kaslik na noc mu davam mucoplant skorocelovy a cez den mu davam stodal mam aj stop kasel doma ale nedavam mu ho prosim vas ktory najlepsie zabera??? dakujem

pupavka123
25. mar 2016

Nam zabera najviac Robitusin junior,ale je to individulane,kazdemu nieco ine,treba poskusat a uvidis co najviac vyhovuje Vam...ale najosvedcenejsie je pre nas otvorene okno v noci 🙂

carie32
25. mar 2016

Nám najlepšie zaberá Sinupret. Dlho sme sa nevedeli kašľu zbaviť, dávala som jej všetko možné ale až tento zabral. Ja ho veľmi odporúčam.

beatricer
25. mar 2016

záleží aký má kašel, kedy najviac kašle........ja si robím rôzne sirupy, poprípade kupujem domáce tinktúry na kašel, ale vždy nám zaberie niečo iné. Hlavne treba vedieť či zatekajú soplíky a z toho kašle až ho dusí, alebo je zahlienený...........

jamabe
25. mar 2016

Ale aký má kašel? Na suchý dráždivý nám najlepšie zaberá Stoptussin. Na vlhký Mucosolvan.

leilac
25. mar 2016

STODAL 🙂

misel0806
25. mar 2016

Nam zabera sirup neoangin junior. Ale zalezi aj od typu kasla ci je suchy drazdivy dusivy prieduskovi atd. Kazdy sirup ma svoje specifikum😃

dobromila1111
25. mar 2016

Od dvoch rokov davam bromhexin,drobcovi prospan. My ho vsak mavame vacsinou z hlienov,tak preto takto.

mia551
25. mar 2016

u nas urcite prospan

veronikapodolska
25. mar 2016

nám z prírodných zaberá Mišpulníkový sirup a ked sú už hlieny veľmi usadené a pozatekané tak solmucol 🙂

liz_lemon
25. mar 2016

Solmucol

katka1981
25. mar 2016

nas domaci skorocel a ked nemame, tak kupeny skorocelovy

ena70
26. mar 2016

myslím že miešaš fazule s hrachom...lebo ak mi pamäť dobre slúži tak mucoplant podporuje vykašliavanie pri vlhkom kašli a Stodal naopak je na suchý kašeľ. Takže ak má dieťa suchý kašeľ, najlepší je Sinecod, prípadne kvapky Stoptussin alebo tabletky Stoptussin (to je ale až od 12rokov), pridaj Sinupret - dobrý na dutiny, ak nemáš tak potom Calciový sirup. Je hnusný ale je to balzam na priedušky. Ak už malý vykašliava, tak sirup Mucosolvan Junior alebo Solmucol. Ak máš doma inhalátor, nie je nič lepšie ako mu dať 3x denne inhalovať solný roztok Natrium Chloratum, ak nemáš, tak poslúži aj Vincentka.