Antibiotiká, Solmucol a stále kašeľ

viva13
10. okt 2021

Poradte prosím syn od pondelka užíva antibiotiká Klacid /na 10dní 20dávok máme vybratých 13dávok velký solmucol/stale hrozne kašle natierala som mu hrudník kačacou mastou a potom tymianovou soplík nemá mám zajtra kupiť nejaký sirup ešte? streda sa vlhký so suchým kašlom alebo čakať kým doužívame antibiotika, podla lekárky ma dýchanie čisté boli sme na kontrole piatok

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabsisi
10. okt 2021

@viva13 my mame rovnaku situáciu. Po 4 dňoch som solmucol vymenila za tusirex junior ( keď už bol kašeľ menej vlhký) a zlepšuje sa to . Aj kaloba kvapky sú super…… solmucol sa užíva max týždeň

rikarika
10. okt 2021

@viva13 ja som sice nikdy neskusala ale kamaratka ma takyto postup pri kasli - nakraja cibulu na platky a da do kazdej ponozky jednu takto nakrajanu cibulu, a s tym vydrzat cely den - normalne robia deti pocas dna vsetko. Vraj pomaha zazracne. Ked som sa dozvedela tento recrpt, moje deti uz boli velke aby mi s tym suhlasili.

viva13
autor
10. okt 2021

@gabsisi ved 180 sme využívali a už nedávam nič zajtra chcem niečo kupiť iné

viva13
autor
10. okt 2021

@rikarika moj ma 6r a kačaciu masť odmieta lebo šuchoce sáčok tak som zamenila za tymianovú pod pyžamko na hrudník,to som neskušala zarobila som že med, citr.stava,cibula, cesnak bude z toho sirup tak už neviem syn bol 2týždne chorý týžden v školke a teraz bude zae min.2týždne doma

polariso
24. nov 2021

@viva13 ahojky. Prosím ťa poriesili ste ten kašeľ. Môj syn má.tiez vlhký produktívny kašeľ...najprv uzivql 2 dní medrol...kortikoidy, ale kedE to neustupovqlo dala mu antibiotika klacid...užíva ich od piatka večera...síce kašeľ trošičku ustúpil ale stále je taky vlhký...dala som mu solmucol...druhý deň.

viva13
autor
25. nov 2021

@polariso prešlo to bez liekov bol ešte doma týžden a bolo ok