BioGaia na koliku

katches69
5. sep 2022

Caute, mame koliku, boli nam odporucene kvapky biogaia olus davam este espumisan, chcem sa opytat, do coho ste davali biogaiu? Do mliecka alebo na lyzicku do striekacky ci ako? Dakujem

petamich
5. sep 2022

na lyzicku a do ust

anavixy
5. sep 2022

Ak das do mlieka zostane nieco na stenach flase, do striekacky 5kv tazko, na lyzicku alebo rovno do pusy 🙊

zuzkaa1991
5. sep 2022

@katches69 nam pomohlo az sabsimplex kvapky espumisan nic ani naznak do 4m sa trapila od 2tyzd.od narodenia

veronika3110
6. sep 2022

@katches69 na lyžičku.. a súhlasím tu s kockou vyššie - nám takisto viac pomohol sab simplex.. ma oveľa viac účinnej látky (tej istej) ako espumisan…

petkasaurus
6. sep 2022

@veronika3110 ahoj, je to len na recept? Ďakujem.

anavixy
6. sep 2022

@petkasaurus nie SabSimplex je voľnopredajny, tak isto ako Espumisan, tiez som ho davala aj podla potreby davam dodnes, hoci nam nezabralo na koliky asi nic 🙈

petkasaurus
6. sep 2022

@anavixy muž uz ma nakazane kupit, dakujem 🙂

beata110
6. sep 2022

@petkasaurus nam pomohol babycalm

anavixy
6. sep 2022

@beata110 toto ja som tiez mala (aj mam) kupene, ale ja som si nevedela predstavit ze nieco take silne aromaticke dam takemu babatku 🙈 uplne som bola z toho prekvapena ze to je take 😀 mozno akurat to by dcere pomohlo 😬 davali ste do mlieka ci ako?

veronika3110
6. sep 2022

@petkasaurus nie, vôbec 🙂 len je drahší ako espumisan.. trochu

veronika3110
6. sep 2022

@veronika3110 ale samozrejme aj veľký pozor na stravu nám pomohol v začiatkoch a žiadne koliky neboli

beata110
6. sep 2022

@anavixy priamo do ust som kvapkala😊 aj ja som skusila vsetko co bolo vymenovane a nakoniec nam toto sadlo 😊 ta ulava co prisla bolo neskutocne. Ale mozno kazdemu nieco ine pomoze. Zial treba skusat a skusat😏

bugajova
19. feb 2024

Ahojte prosim vas ako rychlo vam pomohli probiotika biogaia?