Mlieko na koliku

damla
17. apr 2022

Ahojte ,mala má taký problem od začiatku je na UM Sunar Premium 1.....
Teraz má koliku ,nemôže mať stolicu aj keď ma tak úplne trošku a dosť tvrdú,potom mi plače lebo viac sa jej už nedá :( do mliečka jej dávam aj kvapky Espumisan a tak tiež má aj tie kvapky Protectis -BioGaia no jeden deň má a potom zas má ten istý problém tiež má aj Sunar AR Comfort ale tak nie veľmi pomáha už mi ani nespapa všetko lebo je nafúknutá som zúfalá :(
Prosím poraďte nejaký lepší Sunar ktorý by mohol v takom probléme aspoň trochu pomôcť..
Aké máte lepšie skúsenosti z nejakými Sunarmi,,
Rozmýšľala som ešte nad.. Nutrilon Profuture

danielahamar
17. apr 2022

Bezlaktózove mlieko pomôže urcite

zuzkaa1991
18. apr 2022

@damla ja som vyskúšala viac mliecka priebehu 3m saflo nam az hippko plus len rektalna rurka ak bolo velmi zle a espumisn nic nepomohlo az sab simplex kvapky.....len cas podla mna my sme sa trapili asi do 4m.ci do kolkych mesiacov ptm kus.klud a potom zuby 🙈 a teraz ma 4r q sa pyta kedy jej vypadne zub 🤣🤣 ja ze nech mi da pokoj kedze fakt kazdy jeden zub bol velky problém pri prerezavani v noci sme nespali 🙈

eskop
18. apr 2022

@damla skúsila by som aj antikolikove fľaše Dr Brown napr sme mali my..masírovať brusko .. my sme skúsili 8 mliek za rok a najviac nám vyhovoval kendamil. Ale úprimne, rok sme sa natrapili co mala dcérka koliku. Problémy s bruškom, s vetrami.

timi247
18. apr 2022

@damla vyskúšala som veľa mliek, nutrilon Profutura a kendamil boli najhoršie. Aj keď to ci mlieko dieťaťu sadne je individuálne. Traviaca sústava proste musí dozrieť, trvá to cca 3-4 mesiace, treba vydržať Najviac deťom sadne hipp combiotik, aj nám, skus.

diamond007
18. apr 2022

@damla nezameriavaj sa na mlieko ale skôr ako jej uľaviť. Masáže (20min vkuse aj, nie minúta), nahrievanie bruška, odgrgavanie počas jedla deň aj noc

damla
autor
18. apr 2022

@eskop antikolikovu fľašu má tiež tu sklenenú ale nechce ju nakoľko jej ide pomaly Mliečko minule sa tym akurát vytrapila spapala 60ml a hneď zaspala ona je taký papač že ona to rýchlo hltá a tým pádom sem tam aj nejaký ten vzduch

itka1
18. apr 2022

na zapchu je dobre mieko nutrilon confort and colics alebo france lait premium comfort alebo beba senzitiv ked vydis ze dietatko zapeka treba skusit obcas davat ponedzi mliecko par glgov vody caju idealne fenikloveho ten je na prdiky a tiez treba masirovat brusko v smere hodinovich ruciciek kremikom pupik cvicit nozickami ak sa nevie vyprdkat aj tak skusit rektalnu rurku kludne aj viac krat za den ked je rurka v ritke treba troska pomagat brusko lepsie sa pohnu crievka a viac sa vyprdka ak to uz naozaj inak nejde a nevie sa vykakat vobec treba dat glicerinovy cipok potom kvapky sab symplex coliprev su presne na koliky

happymom16
20. apr 2022

@damla u nás zabrala až Loulouka, mali sme aj kolíky aj reflux a toto.bola.nasa záchrana. Podľa mňa najkvalitnejsie mlieko na trhu bezkonkurenčne. Plus sme masarivalo a dávali obklady na bruško.

mareri
1. máj 2022

ked chceš sunar tak odporučam ten na koliku, len neviem ako presne sa to vola

marussska
27. apr 2023

@happymom16 dobrý deň, viete mi poradiť kde to kúpiť? Mame presne rovnaký problém. Reflux a koliky a to je hrozná kombinácia :(