Bolesť chodidiel u 2-ročneho.

miriss18
19. feb 2020

Ahojte,maleho zacali bolievat nozicky..zobudi sa aj v noci s placom chyta si chodidla..minule sa rano zobudil a ani chodit nemohol len plakal bolo vidno ze ho to moc boli..boli sme dnes s u dr a ta nam dala len probiotika dcko mam davat a nurofen ze sa 10dni pri tazkostiach prist 😔 no stale neviem z coho to moze mat

fiafia
19. feb 2020

@miriss18 neviem vystrel na slepo.nema ploche.chodidla? Ja mam a bolest je to teda dobra,.kym som to neriesila.vecer som mala dost bolesti

miriss18
autor
19. feb 2020

@fiafia neviem ci ma alebo nie..no ja som mala akomdieta tak na zakladnej skole a hroznee ma bolievali

pribinak
19. feb 2020

Skús mu do topánok dať na nejaký čas ortopedické vložky a u uvidis či sa to zlepší

miriss18
autor
19. feb 2020

@miriss18 skoro cely den ma.tie rak papucky..neviem ale zda sa mi ze to su take ortopedicke ci?

manchester123
19. feb 2020

@miriss18 určite sú to ploche nožičky. Presne tento prípad mala kamarátka s malým. Každú noc na nurofene a len ukazoval stále na nožičky. Ortopéd vyšetril, predpísal papučky Protetika, vraj majú tvrdšiu podrážku na päte a je po probléme. Skús ho postaviť na papier s mokrými nozkami a zistíš či má ploché nohy. Určite sa objednaj k ortopedovi.

nikpa
19. feb 2020

@miriss18 podľa mňa Rak papuče nie sú ortopedické, ak má ploché nôžky a bolia ho z toho, riešila by som to u ortopéda.

fiafia
19. feb 2020

@miriss18 tak KO mohla spravit, ked ste tam boli. Doma sa to da zistit ci ma nozky ploche ,ako pisu vyssie. Ja teda mam problem kupit nieco co by sedelo, ked mi predpisali na mieru vlozky do topanok neda sa povedat aka to bola ulava

miriss18
autor
19. feb 2020

@fiafia zajtra vyskusam ci ma ploche alebo nie

lindusss2016
19. feb 2020

Pre boha ziveho, baby, neblaznite. Kazde 2rocne dieta ma ploche nohy!!! Klenba sa vyvija az okolo 3.roku. tym sak nechcem povedat, ze ozaj nema nejaku diagnozu. Ale plocha noha je v tomto veku fyziologicka! KO mala dr spravit a ak nic, skus navstivit fyzioterapeuta, podologa, pripadne ortopeda

petik22
26. feb 2020

A nema i horuce a opuchnute tie nozicky? Moze to byt i detska reuma

andrea_ff
26. feb 2020

@miriss18 mozu to byt rastove bolesti. Skuste sa na to opytat lekarky.

sorayaardente
13. mar 2023

Zdravim,môjho boleli nohy v noci sa budil a zistila som,že to mal z očkovania..vedľajší účinok kŕče v nohách