Bradavica na nose u 3,5 ročného syna

shawlin
28. máj 2022

Caute prosim vas ma tu niekto skusenosti s liecenim bradavice vodickou duofilm? Malemu to dala kozna nakolko ho nechcela trapit ze to vyskusame takto a po tyzdni a pol to vyzera takto divne... mal na spicke nosa riadne taku gulku a po nanasani duofilmom sa to predlzilo cosi biele tam je 🤦‍♀️ pid tym biely je stake ta gulka akoby 🤷‍♀️

sandri
28. máj 2022

Syn mal kurie oko, tiez sme natierali touto vodickou duofilm. U neho sa to ale stale vracalo, tak napokon som mu to dala vypalit a nasledne som mu to aj tak musela este mesiac potierat duofilmom. Ono to takto zbelie - ta biela koza je vlastne odumreta. Je dobre postupne tu bielu kozu vystrihavat a stale potierat duofilmom, aby sa ta ucinna latka dostavala stale hlbsie. Vdaka tomu to zlikvidujes uplne, inak sa to vrati. Je to dlhy boj.

simca06022011
28. máj 2022

Nema sa to zosuchovat nejak? Riešila som dávno a iba na prste a ono to nejak odpadlo... Vzdy som to vysuchala trochu a potom natrela, ale liecba dlhsie trva, kľudne aj mesiac... Cosi biele je z toho duofilmu, ked sa vysusi, malo by to rozrusovat lo rcg bradavice.
Nuz ale hadam niekto s vacsimi skúsenosťami napise ☺️

kvietok173
29. máj 2022

Vyskusala by som teraz rastie bylinka zltym kvetom lastovicnik, ked odtrhnes to mlieko prikladas na bradavicu a po case zmizne. Ja by som skor u tak maleho dietata vyskusala ako prvu tuto cestu.

viestta
29. máj 2022

@shawlin je to reakcia na duofilm, tkanivo bradavice postupne odumiera. Natri mu to krémom aby sa zmakcilo a pri umývaní sa to odlupne. Nie celé naraz, postupne to pôjde dole

viestta
29. máj 2022

@kvietok173 duofilm a lastovicnik fungujú na rovnakom princípe, rozleptavaju povrchové bunky. Duofilm ma kontrolovaný obsah účinnej látky a nehrozí, že zasiahnes okolie