Červené fľaky okolo krku

5. máj 2023

Ahojte mamicky,
Mojmu malemu sa vytvorili taketo cervene flaky okolo krku, na dotyk su take mokre, ale asi nebolave.
Cele telicko ma take suchsie (mozno vidno na fotke) a mame na to krem ale toto je nejake ine. Ugrckava mlieko, tak myslite, ze sa to mohlo az tak zaparit ked som di nevsimla a nevytrela? Dnes bolo ozaj teplo prvykrat od nasho narodenia

Dakujem za rady

autor
5. máj 2023
kacena4
5. máj 2023

zaparenina, nekremovat olejom ani krémom len sa to zhorsi. mat na ritku alebo pravidelne (hoci aj kazdych 20 min.) vysusovat servítkou za 2 dni by to malo zmyznut

mirkava
5. máj 2023

Chúďa musí ho to stípať . Sudoktem by som skúsila

anavixy
5. máj 2023

Ano samozrejme mlieko zo zaludka je zmiesane so zaludocnymi kyselinami, je to velmi agresivne. Kazde dieta a obzvlast take, co si grckaju za krk treba denne umyvat cistou vodou a poriadne vysusit vsetky zahyby (netriet pokozku, len prikladat), kludne aj viackrat denne. Odporucam vykupat v repiku, poriadne osusit a natriet kremom na zapareniny (imazol, sudokrem, rybia mast…). A opatrne osetrovat, boli to.

motogirl699
5. máj 2023

Naša mala niečo podobné pod pazuskami a najviac nám pomohol detský púder. Žiadne krémy.

autor
5. máj 2023

Vsetkym dakujem 😊

Vobec mi nedoslo, ze to mliecko odgrcnute je agresivnejsie skrz kyselinu zo zaludka a veri ze sj pod "lenivou rucickou" bola pazuska viac cervena

kacena4
5. máj 2023

este ma napadlo casto v priebehu dna kupat a obmyvat chladnejsou vodou

katarinka89
5. máj 2023

V prvom rade umyť a vysušiť.potom natrieť krémom na zapareniny. Za mňa je top Pytiol neo

danielahamar
5. máj 2023

Žiadny olej, kúpať v hypermangane a za mňa je to alergia, keďže to ma aj inde. A možno imazol, alebo sudocrem.

taktotedanie
5. máj 2023

Je to skareda zaparenina, treba viac dbat na hygienu