Červené vodové pupáky

dominicka23000
25. júl 2015

Mamičky idem si k vám po radu,mojmu osemmesacnemu syncekovy sa vyhadzali po tele cervene vodove pupaky,najviac to ma asi vo vlaskoch,ale ma ich aj na chrbatiku,na hrudi a tvaricke,nemal my horucku ani ine tazkosti,papa pekne,co myslite ze to moze mat.Chcem s nim ist teraz na pohotovosť co my povedia,myslite ze nas daju hospitalizovať s tym do nemocnice?Dakujem vam za kazdu radu.

zuzkaanicka
25. júl 2015

@dominicka23000 to mozu byt kiahne ... pridaj fotku.

simsalabim
25. júl 2015

@dominicka23000 ak ich ma vo vlasoch, fakt to mozu byt kiahne...

mata128
25. júl 2015

Tiez si myslim,ze to budu kiahne...

liebling98
25. júl 2015

@dominicka23000 Pripájam sa k nazoru, že to môžu byť kiahne. V tom prípade by som na pohotovosť nešla, ale najskôr tam zavolala s tým, že máš 8-mesacne bábo, u ktorého máš podozrenie na kiahne. Oni Ti už povedia najlepšie, ako ďalej postupovať.
Pozor, kiahne sú veľmi infekčné, preto nikam s dieťaťom nechodit, neprijímať návštevy. Proste karanténa.
A neboj sa, ak sú to skutočne kiahne, malý to zvládne. Môj najmladší mal kiahne ešte nemal ani 6 mesiacov a zo všetkých troch synov mal najlepší priebeh.

evittam
25. júl 2015

@dominicka23000 Ahoj,aj ja si myslim,ze su to kiahne. Na pohotovost nechod,staci v pondelok zavolat svojej pediatricke. Ak nema teploty,staci mat fenistil kvapky,ak by sa skrabal. Moja 1,5 rocna dcerka ich zvladla super. Cca a 3.den od vysypu som ju vecer okupala v hypermangane a natrela vyrazky termohermal mlieckom,dalsi den som ju vykupala v rumanceku a tiez natrela,potom uz vôbec. Na 7.den uz mala chrasty, na 9.sme uz boli vonku😉Co sa tyka navstev kludne môzu chodit,len ich upozorni,ze mate kiahne,ak to im nebude vadit,tak je vsetko ok.Drzim prsty.😉