Čo je príčinou zvracania?

domka25
19. sep 2015

Dobry vecer maminky.Takze zacnem takto mala 4r. bola chora klasika sopliky kasel to jej preslo ale styridni dozadu v noci mi 5krat vracala rano sme sli k dr povedala ze to mozu este sopliky zatekat ze vracala z toho.Ale teraz druhy vecer ked nieco zje tak to do 1-2 hod to vyvrati.Pondelok pojdeme zase k dr ale ci nahodou nemate niekto podobnu skusenost?

jeemima
19. sep 2015

nam sa tak rozbiehal rotavirus ;(

cka
19. sep 2015

Pred mesiacom som ppochovala dcerku s takymi priznakmi. Srdiecko jejzlyhalo. Mala soplik a posledny den vracala.

lucifera
19. sep 2015

Synovi ked zatelaku sople,tak vracia aj tyzden.po jedle,pred,napina ho.sleduj ju,uvidis..hlavne vela tekutin a prinajhorsom k obvodnej.

charity
19. sep 2015

Necakaj do pondelka. Skontroluj ci nema priznaky dehydratacie. Ak ano, okamzite do nemocnice.
Moze to byt crevna chripka, ak aj hnackuje. Reflux. Neurologicky problem. Ak ma studene rucky, rieste urgentne dehydrataciu.

pribinak
19. sep 2015

Tiez si myslim, ze jej zatekaju sople a ma toho plne brusko, tak jej zle travi stravu a zvracia

tova
19. sep 2015

hlavne aby nebola dehydrovana, ja som vcera v noci skoncila s vracanim a hnackovanim na pohotovosti mi museli dat 2l vyzivy. Predtym som sa citila na odpadnutie , bralo ma na spanie mozno keby som zaspala bolo by velmi zle lebo hned zmerali tlak a srdce a bol nizko, tak napichli vyzivu uz v sanitke a to behom 3 hod. sa tak vsetko zhorsilo. Ked viditelne sopliky uz nema, tak z toho jedlo po 3 dnoch od kedy presli nevyvrati. Acid, virus a hlavne davaj pozor co jej davas jest aby ju nedrazdilo na zaludok

dorotka202
20. sep 2015

a brusko ju neboli?tazko takto povedat,lebo to moze byt hocico.moj syn mal take virozi,vracal aj dva tri dni,kym sa to upravilo.a ked neje nevracia,vodu nezvracia?ak vracia aj vodu,urcite by som isla na pohotovost.mozu jej tam pichnut inj. proti vracaniu.skus jej nasadit dietu.my sme fungovali na slanych tycinkach a suchej hrianke.moze mat nejaky virus a z toho take brusko rozkolisane.neboj sa,nic sa jej nestane,aj keby dva dni nejedla.ale tekutiny pit musi.nam pichli stale na pohotovosti inj,potom sa vyspal poriadne a uz bolo dobre.