Čo robiť pri nízkom železe v krvi?

miskanys2812
17. feb 2015

chcem poprosiť ak mal niekto skúsenosti alebo vie poradiť.synovec dá narodil predčasne A s neako batériou V krvi aj s veľmi nízkymi až kritickými hodnotami zeleza samozrejme kvapky mu sestra dáva ale železo sa neviaže už má malý pomaly dva roky nikto jej nevie povedať čo s tým a ako postupovať.teraz je momentálne V nemocnici má zápal pľúc A baktéria V krvi na už nižšie hodnoty ALe vyjadrenie lekárov je také že sa má vyvarovať chorobám lebo dostane rakovinu.železo zapríčiňuje zlú imunitu A dieťa nemá ešte ani zúbky lebo vsebko asi nadväzuje na seba odporučili ju do Martina na imunológiu Prosím vás poradte ak niekto má skúsenosti s týmto veľmi pekne dakujem

radopp
17. feb 2015

Myslím si že keď si založila otázku miesto diskusie, tak asi nechceš rady.

stanislavao
17. feb 2015

Slovenčina naša krásna, kam si sa nám stratila? Batéria v krvi, veľmi nebezpečné. ☹

nikusssik
17. feb 2015

moja dcérka je tiež predčasniatko a kvvôli hladine železa 80, čo bolo už na hraniici vraj, dostala transfúziu..,Mala len tri mesiace...a potom som jej železo dávala asi tri mesiace a sama som vysadila, či sa jej to upraví aj bez toho...o chvíľku bude mať dva roky, na poslednej kontrole krvného obrazu mala železo v hodnote 125...bol to asi veľký zásah do organizmu, v inej nemocnici mi povedali,že úplne zbytočný, že by sa to upravilo aj dávkami železa, ale pravdu sa už nedozviem...dostala to, chvalabohu vydržala, zvládla a je krásna a zdravá...