Detská dermatovenerologická klinika na Kramároch

tomami
17. mar 2013

Ahojte som tu novy tuto stranku sledujem uz dlhsi cas cez moju manzelku a velmi ma zaujala ako si tu ludia pomahaju jeden druhemu!!!!!

tomami
autor
17. mar 2013

ahojte chcem sa spytat ideme v pondelok s malym na kramare na dermatovenerologicku kliniku ze ako to tam je ci su v pohode doktory a hospitalizacia lebo manzelka ale aj ja sa obavame ako to tam bude radi by sme si zaplatili aj nadstandardku kedze maly ma 2roky a chcem im dopriat trochu sukromia lebo neviem nakolko si ich tam nechaju a ozaj co strava pre mamicky nieco sa aj priplaca?????alebo sa to da vyriesit nejakym dovoz rozvoz stravy a skoro som zabudol navstevne hodiny som pozeral na stranke dfnsp kramare od 8-13tej alebo to neplati pre vsetky oddelenia?????, dakujem za odpovede a pomoc

katy1979
17. mar 2013

@tomami my sme tam boli pred tromi rokmi a nadstandartnu izbu na oddeleni vtedy nemali. Ale aj tak sme na izbe boli sami. Stravu mal iba maly. Rodicia mozu mat obedy ale na inom poschodi. Takze mne nosili z domu a zohrievala som si to v mikrovlnke. Sestricky ci lekari boli v pohode. Vzdy ustretovi. A navstevne hodiny boli poobede tak ako vsade.

tomami
autor
17. mar 2013

Dakujem za info dufajme ze to bude v pohode 😎

tomami
autor
17. mar 2013

katy1979 chcem sa ta spytat a na izbach je aspon chladnicka?????Izby su aspon ciste a je tam aj socialne zariadenie????diky ahojte

cecil36
17. mar 2013

@tomami dcera tam lezala dva krat a super lekari a sestricky, max cistota. Podla mna najlespie oddelenie na kramaroch. Ale neviem ako to chodi pri malych detoch, dcera mala 12 a 13 ked tam bola 🙂

chymena
17. mar 2013

@tomami ahoj tomami.Chladničku majú iba sestričky v kuchynke,ktorá je nová a veľmi pekná 🙂 ,ale kedykoľvek môžeš do nej ísť a zobrať si čo chceš.Aj kávičku si môžeš robiť 😀 Sociálne zariadenie nemajú iba 3izby,ale ostatné ich majú.Za takú izbu,tkz.nadštardantná izba si maminky musia platiť 6,68/deň....My sme tam boli 2týždne,takže som tam nechala 86,84E 😒 Co zrejme nepoteší nikoho,ale stále nám to za to,nakoľko dcérke pomohli,ale tie kožné choroby sa aj tak doma každému vrátia,takže ja malinkú nadalej kúpem v hypermangáne a natieram rôznymi mastičkami,ako napr.Ichtyolka,kyselina mliečna na premastenie...atd....

tomami
autor
17. mar 2013

Chymena ďakujem za info zajtra napíšem čo a ako!!!Teraz sme na hotely v BA aby sme tak skoro nemuseli ísť z domu
!ok pa pa