Detská podpora imunity

xdrasane
11. dec 2022

Poraďte mi prosím niečo na podporu imunity pre rok a pól ročnú dcéru býva dosť často chorá už som z toho zúfalá 😕 nechcem do nej pchať hocijaké sirupy a iné blbosti niečo overené ak niektorá z vás používa čo vám fakt pomohlo budem vám vďačná 😕

mogaa
11. dec 2022

myslím že od roka je tam sirup s výťažkom betaglukánov z hlivy,obdoba Imunoglukánu...ale s tými doplnkami je to vždy risk...treba to brať dlhodobo a účinok je vždy otázny....niekomu pomôže, inému nie

sandra19901990
11. dec 2022

Veľa čerstvého vzduchu, otužovanie, ľahšie obliekanie. Samozrejme aj strava je dôležitá... ta imunita sa vytvára a tým chorobám sa človek vacsinou nevyhne. Od augusta mam dieta v škôlke a stale chorý. Pediatrička vravela, ze to iste by sme mali, keby siel do kolektívu v 5 rokoch. Lebo imunita sa buduje. Nedá sa všetko stravou a tabletkami riešiť. Tak sme začali otuzovat. Končíme sprchou studenou vodou. Manžel otuzuje uz roky a nie je chorý. Začala som aj ja (brutal nepríjemne) ale asi v tom nieco bude. Zatial je maly len 3-5 sekund v studenej vode, kým ju stihne rýchlo vypnut 😁. ale časom to zvýšime

jesenzima
11. dec 2022

Úprimne, nemyslím si, že niečo pomáha. Skúšali sme už asi všetko, a tie deti si tým prosto musia prejsť ...

janka_36
Odpoveď bola odstránená
Zobraz