Dieťa odmieta jesť po krčnom vyšetrení

lili1002
18. mar 2024

Poraďte mi prosím čo mám robiť keď moja 22 mesačná dcérka odmieta jesť .Boli sme na vyšetrení nosnej mandle a odvtedy odmieta jesť lyžičku vôbec nechce ani vidieť .Neviem čo mám robiť už som zúfalá. Ešte sa dojčime. Ale materske mliečko ju už tak nezasyti. Už fakt neviem čo mám robiť aby znova papala ako predtým .Akože ani predtým to nebolo bohvie čo ale aspoň niečo zjedla. Teraz už ťažko do nej niečo dostanem . Dva tri krát dá do pusy aj to rukou a potom už nechce. Ešte si myslím že aj zúbky sú príčina. Ale badam že po tomto vyšetrení máme tento problém.

hipuska
18. mar 2024

Kludne môžu byť.zuby. Tak ju nechaj jesť rukou. A obmedziť dojčenie na minimum

lili1002
autor
18. mar 2024

@hipuska nenutim ju lyžičkou za každú cenu ale aj rukou zje dva tri krát do pusy a už potom nechce 🫤

hipuska
18. mar 2024

@lili1002 a koľko sa koji? Skoro pri 2 ročnej by to už mal byť fakt iba doplnok stravy. Treba chvíľu počkať. Koľko to uz trvá?

lili1002
autor
18. mar 2024

@hipuska trvá to necelý týždeň . Teraz akurát pekne papala tak som spokojnejšia .len ma trápi že polievku neviem do nej dostať inak len keď jej chlebík namočím a tak do pusy rukou. Dnes sme sa nekojili len keď išla na obed spinkať lebo inak nezaspi. A nedám jej mliečko kým nepôjde znova spinkať večer. Skúsim to takto a ak ani tak nebude dobre tak pôjdem za doktorkou. Dúfam že to bude už lepšie. V lete ju chcem úplne už odstaviť od kojenia tak dúfam že s papanim sa to zlepší.