Hlien v moči 3 ročnej dcérky

emka13
1. feb 2013

Dobry den chcela by som sa spytat, u svojej 3-ročnej dcérky sledujem už asi tretí týždeň hlien v moči aj v stolici. Nie v každom moči. Teda vlastne ani neviem zistiť, lebo niekedy to je v stolici, inokedy sa iba vyciká a hlien v nočníku je.V septembri nastúpila do škôlky odvtedy sme často chorí. Má to s tým súvis? Nemáte s tým niekto skúsenosti? Ďakujem za odpovede.

kris557
1. feb 2013

@emka13 ak má soplíky a hlien má v stolici to je normálne, lebo ich nevie vykašľať a ich prehĺta.

rainbow0508
1. feb 2013

aj nas rocny drobec to mava, ked je zahlieneny...to je v pohode...ak ma vela hlienov, treba zajst na orl...my sme s tym mali problem, maly bol az tak zahlieneny, ze mu to chytilo usko...dostali sme trifet a do 3-4 dni bol uplne cisty...

emka13
autor
1. feb 2013

mala soplíky..teraz jej len prešli, doteraz sme sa z tých spolov nešli dostať. aj doki mi vravela že je to asi zo soplíkov ale tie hlieny sú tak zvláštne akoby chuchmolce...a teraz mala takú nádchu že to nešla vysmrkať tak asi fakt prehatala. bojím sa no dúfam že to prejde. Ďakujem baby 🙂

nealy
11. máj 2014

no my sme dnes mali presne toto iste,tak pozeram nejake fora,co to moze byt...a ako ste dopadli? z coho to moze byt,dakujem za rady...

zudka
12. máj 2014

...ak ste zahlieneny a mate hlieny aj v stolici, tak je to v pohode, prechadzaju traviacim traktom
...., ale ak ich ma v moci, tam nemaju co bobit, ako by sa tam dostali z traviaceho traktu, vezmi ranny moc do skumavky a zanes k lekarke, aj sestricka dokaze bez cakania moc preverit,nechcem ta strasit,ale ja som tak malemu nasla zapal,nebolo mu nic, ani kasel, ani mini sopel, ani teplota nic,len hlienovite flaky na plienke (10 mesiacov), zobrala som mu moc a odniesla k lekarke, mali sme nejake 3X-ka (to neviem co presne znamena, ale skoncili sme v nemocnici, so zapalom dolnych mocových ciest a diagnozov (hydronefroza I), od vtedy ma doma v lekarnicke lakmusove papieriky (nefrophan) a priebezne si skontrolujem moc uz aj krpatej