Kedy von po kiahňach?

maaama123
4. jún 2014

dnes je 7 den co sme sa vysypali,priebeh dobry,ziadne teploty nic,hodne nam pomizlo a mame uz len kde tu chrasty..mozme ist von?

brumka
4. jún 2014

ist doktorje (objednat sa ) a ona povie

montinka
4. jún 2014

toto iste riesim aj ja my sme uz 9 den po prvom vysype...a asi s nimi na pol hodku vybehnem iba sa niekde prejst...

domeli
4. jún 2014

súhlasím - Dr. by to mala vidieť a posúdiť, či už dieťa môže alebo nie do kolektívu, či je alebo už nie infekčné. Naša pediatrička predvoláva až na 10.ty deň - vtedy posudzuje, či už sú to iba chrastičky alebo ešte je tam infekčný obsah pod nimi. Na siedmy deň to môže byť priskoro a môžeš zababrať prázdniny ďalším deťom...

tigri
4. jún 2014

S kiahnami sa k doktorke nechodi, pokial nie su komplikacie...ked zaschne posledna vyrazka a ma uz len chrasticky, tak mozes ist, vtedy uz nie je infekcna...niekto mava lahsi priebeh ako vy, moj maly mohol ist von az na nejaky 18ty den :(

Hlavne vobec nechodte na slnko, lebo jej ostanu flaky

mummy01
4. jún 2014

po zasuseni poslednej kiahne sa moze,este je ale skoro,najskor po 2tyzdnoch...

saska.t
4. jún 2014

von s dietatom sa moze ist az po 11-14 dni,aj to len na chvilu nie na slnko a netreba zabudnut,ze po tejto viroze je imunita naburana-oslabena 😉

habibi78
4. jún 2014

Moja je piaty deň vysypana, uz jej to druhy deň vysycha, dnes som ju prvýkrát pustila na záhradu ale az teraz podvečer nech nie je na slnku kvôli fľakom.

dominik2010
4. jún 2014

DAkujem...Tak teoreticky uz by sme mohly ist von zajtra mi mame dnes uz 14 den pekne ma vysusene a padaju mu dole chrasty....Ale asi pre istotu aj DR zavolam