Kiahne a jazvy

evinarat
3. aug 2015

Kočeny dcérka už má kiahne 15 deň, má už len chrasty - dosť veľké a veľa , veľa - pomaly jej to opadáva. mala ich asi milión a hlavne na tváričke. Poradte čím potierať kožičku, aby jej neostali jazvy a fľaky . Ona to má všade a na hlavičke jej ešte ani neopadali.Má 15 mesiacov a vyzerá ako lienka ☹ ☹ ☹
ďakujem za odpovede

lalinka323
3. aug 2015

@evinarat aj my mame,mala ma 4 roky,svokra ju mala ked to zacalo,vcera mi ju doniesli ma ich 6ty den,potierame TEKUTY PUDER,galvex,taky ruzovobiely,je super z lekarne volnopredajny asi 2 ecka,drzime palce nech vam to coskoro prejde,ja lůen trpnem aby som to ja nechytila alebo nieco lebo ideme rodit

jihlavanka
3. aug 2015

@evinarat Ahoj, presne takýto priebeh mala v júni aj moja dcérka - nám sa celkom osvědčil nechtíkový krém (nie masť, ale krém, je lepšie roztierateľný, hydratuje, nemastí) a ochrana před slnkom - používáme OF 50. Vo vode alebo keď sa zlostí, tak sa jej na tváričke fliačky zvýraznia, sú úplne tmavé, potom zase zmiznú. Tak tiež dúfam, že sa to postupne stratí úplne... A chrastičky vo vláskoch mala ešte donedávna...