Lekárnička na dovolenku

maria.vinea
8. jún 2015

co by mala obsahovat lekarnicka pre deti na dovolenku? nechcem nechat 30€ v lekarni len tak preto naozaj co. jje nevyhnutne pre babetko ako i pre vecsie deti?

lilimoni
8. jún 2015

@maria.vinea nieco na teplotu, nieco, keby si pliecka spalili, detol sprej a naplasti 🙂 a ked idete k moru, tak nieco na podrazdene oci a keby do usi voda natiekla 🙂

janinah
8. jún 2015

teplomer,leukoplast,antihistaminikum-proti alergii napr.Fenistil kvapky aj mastička,Ophtalmo-septonex kv.,Panadol sirup,Hylak kvapky

enka81
8. jún 2015

zaujimava otazka. zalezi, ako stare mas dietatko a aj od toho, ako chorlave/ alergie,.../ Ja vzdy beriem radsej navyse, ako sa ma cosi stat a budem zhanat lekaren v zahranici. No zaklad asi - lieky proti teplote /zaroven proti bolesti/, antihistaminika, ja vzdy beriem aj Degan /proti zvracaniu/, kedze syn je alergik /astmatik/, tak lieky zvlast pre neho, dezinfekcny sprey + naplaste, imodium proti hnacke, probiotika, skoro vsetko beriem pre deti a pre dospelych, takze sa to pekne nahromadi.

fokuska
8. jún 2015

ja vacsinou beriem:
-Paralen na teplotu a slabu bolest hlavy
-Endiex alebo Hylak na crevne problemy
-Novalgin alebo Ibalgin na silnu bolest (hlava, zuby...)
-Quix - morska voda v spreji na upchaty nos
-antihistaminika
-naplaste

ale to mam pre dospelych, urcite si to pre babo treba prisposobit ;)
a urcite lieky ktore beriete pravidelne, ja nosim vzdy aj injekcny roztok a injekcie pre pripad nudze

maria.vinea
autor
8. jún 2015

dakujem vam

malaikasana
8. jún 2015

@maria.vinea a este elektrolytovy roztok v pripade hnaciek

lilimoni
8. jún 2015

@maria.vinea ak idete k moru, tak nieco na vyplachnutie usi, lebo ja ked som bola ako tehula na mallorce tak tam jeden chlapcek vecer hucal, ze ho muselo byt az do nemecka pocut. Na recepcii mali ale nejake kvapky a bubak potom zaspal tatovi na pleci 🙂

adka455
18. jún 2015
Používateľ adka455 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adka455.

Urcite krem na spalenie, dezinfekciu, naplasti a nieco na crevne problemy. My pouzivame Probicus na hnacku aj zápchu.

luciferkax
18. jún 2015

Fuiiha..ja radsej necham 30 eur ale citi" sa bezpecne a pokojne... ja bravam kvapky do.nosa.do ucha.do oka
nieco na hnacku
cierne uhlie
kvapky na suchy aj vlhky kasel
kalciovy sirup
rectodelt
fenistil kvapky
fenistil masticku
obvaz
leukoplast
dezinfekcny sprej
panthenol
paralen tbl
ibalgin sirup
masticku opthalmoframtkoin

vieraspacka
15. júl 2015

Ak by som si mala zobrať iba jeden produkt, tak je to dračia krv. Drags Imun, má veľmi veľa účinkov a pokryje naozaj veľa potrieb:
http://www.mamazem.sk/mamazem/eshop/0/3/5/136-D...
A potom ešte prípadne Audiron a krém Artrin,
v.