Liečba alergie a ekzému pomocou biorezonancie?

burina111
5. mar 2011

ahojte maminy, máte skúsenosti s liečbou alergie a ekzemu pomocou biorezonancie? nie sú pri tom nejaké vedľajšie účinky, zhoršenie stavu. nerada by som snahou malému pomôcť všetko zhoršila ☹ pomohlo vám to vôbec, po koľkých sedeniach, čo obnáša to prvé testovanie? a ak sa užívajú lieky na alergiu, neskreslí to výsledok? detičky sa vám vyliečili, či sa im zlepšil stav? je to trvalé, alebo liečbu treba pravidelne opakovať? budem vďačná za každú radu, skúsenosť, postreh. všetkým ďakujem 🙂

aduskatt
5. mar 2011

skusila som a nikdy viac.interpretacia vysledkov velmi vseobecna a nejasna, napasovatelna na kazdeho.a na konci mi bolo oznamene, ze na vyliecenie si musim zakupit nejake liecebne pristroje, krtore mi zarucene pomozu. Tie stali okolo 1000 eur..podla mna cisty biznis..............ale je to na tebe

kaselka
5. mar 2011

ahoj, ja som sa po vzhliadnutí dámskeho magazínu dotazovala toto:
chcela by som sa spýtať:
- či máte skúsenosti s liečbou atopického ekzému u detí (mám 6 mesačnú dcérku)
- ak áno a dobrú koľko sedení by bolo vhodné absolvovať a aká je po liečbe pravdepodobnosť opakovanej recidívy ochorenia
- kde máte sídlo a či je táto forma liečby a diagnostiky aspoň čiastočne hradená niektorou zdravotnou poisťovňou
- koľko stojí diagnostika a samotná liečba ak nie je hradená ZP
a toto bola odpoveď:
Vážená pani. Máme skúsenosti, s liečbou malých detí ale substitučnou liečbou s Hipokratinom plus Prísada. prosím pozrite si www.hippokratin.sk. Sídlim v Martine.....
Keď som si to pozrela musím súhlasiť s aduskatt ☹ Veď si pozri tie stránky, ja tomu fakt neverím. Ja osobne som investovala do biolampy, na ňu som našla veľmi pozitívne ohlasy. Zatiaľ ju používame druhý týž. tak uvidíme.

butrus
4. máj 2011

ahoj, mna tiez zaujala tato tema, osobne nemam skusenosti, ale hladala som nieco take tu v nasom okoli. kamoska bola uz taka zufala z alergii jej syna, ze nakoniec s nim isla na vysetrenie a terapiu. diagnostikovali mu mnozstvo roznych alergii a vraj teraz po 3 tyzdnoch terapii je z nich vylieceny, kamoska vravi, ze jej syn je naozaj na tom viditelne lepsie. ja len chcem podotknut, ze nie je biorezonancia ako biorezonancia, oni boli len na akomsi vysetreni pomocou pristrojov a aj terapia bola len pristrojmi. pozri sa sem http://www.centrumdiagnostiky.sk/, a pocula som pozitivne ohlasy aj na liecbu laserovou terapiou bioquant.
vela stastia, tiez sa teraz rozhodujem, ci ist s dcerou, lebo ja mam negativny postoj k roznym alternativnym liecbam.

bioreta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
le_to
26. feb 2014

neodporúčam !!!!! bola som na Tomášikovej v Bratislave a moje problémy sa 1000krát zhoršili a nie že zlepšili či vyliečili, takže nikomu neodporúčam !!! a to si za to vypýtala 78Eur 😝

avokado28
21. feb 2017

@kaselka dobry den, sice reagujem na staru konverzaciu, ale mozno si spomeniete 😉. Biolampa vam pomohla?