Braftovi Plus Mektovi - cielená liečba

guesska16
10. apr 2024

Dobry den, prosim o info ci niekto nema skusenosti s cielenou liecbou braftovi plus mektovi. Hlavne vedlajsie ucinky, berie sa to dovtedy kym clovek zije, budem vdacna za kazdu radu.

dakujem

julia_romeo
10. apr 2024

pozri si pribalovy letak

guudy
10. apr 2024

@guesska16 poradit neviem, ale drzim palce, aby bolo co najmenej vedlajsich ucinkov❤️

verapopelka
10. apr 2024

@guesska16 Ahoj.Nemáme skúsenosti s kombináciou braftovi a mektovi ale braftovi a erbitux-manzel ma karcinom hrubeho creva s mutaciou V 600 ,vy mate pravdepodobne melanom koze.Braftovi je inovativna liecba a ma dobre vysledky s kombinaciou s mektovi alebo cetuximabom,vyrazne predlzuje zivot pacienta pokial dobre toleruje liecbu,moj muz ma zatial super toleranciu,skoro ziadne vedlajsie ucinky zaco bohu dakujem kazdy den.A ano mas pravdu berie sa to dovtedy kym pacient liecbu toleruje…vy máte šťastie lebo s melanómom kože Vám poisťovňa liek preplatí,my sme to šťastie nemali-nám to poisťovňa nepreplatila ,predali sme reštauráciu,lebo sme vedeli,že si tú liečbu dovoliť nebudeme môcť.Ak by ste náhodou liečbu začali brať a náhodou by ste nemali dobré výsledky a ostali bby Vám nejaké balenia veľmi rada od Vás zvyšok odkúpim,aktuálne platíme 2500€ mesačne za liečbu- je to strašné a keď sa náhodou podarí kúpiť lacnejšie budeme len a len vďační…už bola jedna dobrá duša čo nám darovala skoro dve celé balenia…držím Vám palce a verím ,že Vám táto liečba zaberie

guesska16
autor
10. apr 2024

@verapopelka dakujem velmi pekne za odpoved, velmi mam strach z tej liecby je tam vo velkom pisane strata zraku, alopecia a ine. Samozrejme keby nahodou tak lieky posuniem

verapopelka
10. apr 2024

@guesska16 ja Ti rozumiem.Keď si človek prečíta,čo všetko sa môže stať tak ani spať nevie.Ja som sa toľko naplakala pri každej príbalovej informácii,že som prestala čítať už.Muž sa nastavil tak,že toto jediné mu pomôže.A verí tomu.Veľa spraví hlava a nastavenie,ale to sa ľahko radí a ťažšie koná.Jemu to však pomáha a takto pomáha aj mne a synovi,aby sme verili rovnako.Keď tie lieky budeš brať povedz si niečo v tom zmysle,že teraz si to dám a telo si zobere čo potrebuje a ostatné vycikám do záchoda a nič to nie je.Môj muž takto funguje od začiatku,sama sa čudujem ako pri jeho diagnóze a prognóze ráno vôbec vstane.Veľmi Ti držím palce

guudy
11. apr 2024

@guesska16 porozpravaj sa o vedlajsich ucinkoch s onkologom. A pre vlastne psychicke zdravie necitaj pribalovy letak❤️

anna21312885
13. máj 2024

@verapopelka Ahoj, muzu se prosím zeptat jak dlouho Vás manzel užívá Braftovi ? Můj manžel bere taky skoro dva měsíce , Řekli Vám přibližně jak dlouho tato léčba muže trvat? Díky

verapopelka
14. máj 2024

@anna21312885 ahoj.Práve sme ukončili liečbu s braftovi,kontrolné ct ukázalo,že liečba nezaberá a všetko sa zhoršilo😞.Bral to 3 mesiace

anna21312885
14. máj 2024

@verapopelka ach jo☹️ My budeme mít PET CT až za 14 dni

anna21312885
14. máj 2024

@verapopelka A co Vám napsali dal? Jakou léčbu?

anna21312885
14. máj 2024

@verapopelka Když budete chtít můžete mi napsat do WatsAppu. +420608545055.
Jsem taky na dne z naši situaci.