Meranie sluchu v pôrodnici

adka91
26. sep 2018

Ahojte stalo sa Vam ze vasmu dietatku nenamerali jedno usko v porodnici?
Mojmu malemu nenamerali jedno usko.
V pondelok ideme na kontrolu, ale som s toho na nervy ci to bude v poriadku.

micha_elka
26. sep 2018

@adka91 asi sa to stava,lebo viem minimalne o jednom pripade kedy tiež museli prísť o pár dní a bolo vsetko ok. Dokonca aj babtku z našej izby nenamerali hneď a tiež žiadny problem.

bozenkad27
26. sep 2018

@adka91 boze tohto som si uzila... malemu nevedeli namerat jedno usko, skusali na druhy den, ja uz zrela na psychiatriu a potom sestru napadlo ho zobrat k sebe, lebo prisla na to, ze pod izbou velmi hucali nejake stroje (kotolna ci co to bolo pod izbou). A na sesterskej mu namerala usko hned na 1.x. ale stresy som mala neskutocne... 😭

jana2210
26. sep 2018

Ahoj, my sme mali to isté, na obidvoch uška h. Tiež sme išli potom o týždeň na kontrolu a všetko bolo ôk. Zevraj sa to stáva, že môžu mať ešte plodov vodu v uškach. Aj keď neviem ci jej tam ešte neostala a to už má 7 a nepočúva na prvý krát😂😂

syberia
26. sep 2018

@adka91 ahoj...mojej dcere tiez nenamerali jedno usko...kazali prist na kontrolu ani tak nebolo dobre tak nas poslali na Orl....tam kym sme cakali mala tak tvrdo zaspala ze ju lekar nemohol resp. ani nechcel moc budit ale uz si moc nepamatam co mi povedal ale dramu z toho nerobil....a dnes ma dcera 10 rokov a pocuje aj to co nemusi 🙂 tak sa zbytocne dopredu netrap...vobec nic to nemusi znamenat...

babi81
26. sep 2018

@adka91 nam tiez nenamerali, ani na druhy krat az po 2mesiacoch, potom
sme chodili na kontroly a teraz vsetko ok vyzera.

thami
26. sep 2018

Ahoj, nam tiez nenamerali na 1x 🙂 jedno usko namerali a druhe nie... ale na dalsej kontrole uz namerali, vraj mal asi plodovku este v tom jednom usku... stresy su to ale riadne 🙈 ale neboj nic, nameraju ;)

bubinko1506
26. sep 2018

Ahoj, mojmu tiez nenamerali 1 usko, skusili na druhy den a uz bez problemov☺

mata1001
26. sep 2018

Mojmu namerali az na 3x aj to na obidvoch uskach.ja som mala taky stres ze ked mi sestricka povedala ze je to v poriadku tak som sa rozplakala...od stastia...

saja1
26. sep 2018

Mojej nenamerali ani jedno, potom iba jedno, potom sme museli ist na kontrolu a tam uz ok.

deti95060810
26. sep 2018

dcére nenamerali jedno uško... chodili sme merať kde kade....výsledok - aj na tom čo namerali má stredne ťažkú hluchotu...na tom čo namerali ešte horšie...😉

deti95060810
26. sep 2018

@deti95060810 oprava poslednej vety -na tom čo nenamerali...

lenzas
26. sep 2018

@adka91 Nam nenamerali tiez jedno usko a potom na kontroli uz bolo Ok, takze este skoro sa stresovat. A spalo dietatko, ked to robili?

sekina
26. sep 2018

Ano stava sa to, ani nám nenamerali jedno usko a všetko je ok

arthemiis
26. sep 2018

Bežná prax žiadne obavy 🙂 môže byt zvyšok plodovej vody, mazu alebo proste je zvukovod ešte “stlačeny”

jana_eyre
26. sep 2018

ano, tretiemu viac krat nenamerali, ale po par dnoch uz bolo vsetko.ok.. teraz pocuje dobre..

adka91
autor
26. sep 2018

@lenzas neviem ci vtedy spal. Nerobili mu to pri mne.

arcticcode
9. okt 2018

Mna by zaujimalo, ako to vedia, ci tym uskom pocuje alebo nie. Na akom principe to funguje?

livia341
9. okt 2018

@arcticcode zistia takym strojom ktory priložia k uchu,či pocuje alebo nie.Neviem ci to ste chceli vedieť.

livia341
9. okt 2018