Moja 10-ročná dcéra si stále chytá ženský pohlavný orgán

3. nov 2022

Ahojte, moja dcéra (10 rokov) si stále chytá ženský pohlavný orgán. Pýtala som sa jej či ju to svrbí, a ona stále že stipe. Umývame asi 3 krát za deň no nepomáha. Boli ju ja brucho. Myslíte si že tak skoro moze byť už menštruácia ?

elenka.k
3. nov 2022

možno z prášku dostala pleseň, vlastne ak bolí brucho - tak možno je zospodu prechladnutá, M-ko tiež, - moju ak dostala v 11 r. sme rok pred chodili na vyšetrenia, lebo ju pobolievalo brucho. Ale štípať by ju nemalo.

viestta
3. nov 2022

Ak ju štípe, treba to riešiť s lekarom

deti95060810
3. nov 2022

štípanie nepredchádza menzesu...

deti95060810
3. nov 2022

dieťa musí mať najskôr príznaky puberty - až potom prichádza menzes...

petamich
3. nov 2022

a cim umyvate? lebo aj to je dolezite a caste umyvanie nevhodnym pripravkom tiez nemusi byt stastne, obcas je to aj stravou vela sacharidov, mlieka a mliecnych vyrobkov mozu sposobovat taketo infekcie kazdopadne urcite by som to riesila s lekarom

missviolet
3. nov 2022

ked stipe a aj brucho boli - to kludne moze byt bakterialna vaginoza, mala som presne tie priznaky. smer lekar

nikpa
3. nov 2022

Nech si ju neumyva 3x za deň veď to sa jej len zhorší, takáto prehnaná čistota v týchto partiách je občas viac na škodu. Môže mať mykózu, aj pri nej zvykne stipat, kúp jej fungicidin. Alebo mne sa aj zápal močových ciest prejavuje stipanim. Treba jej dať vyšetriť aj moč.

larisa
3. nov 2022

Keď ju to štípe a bolí brucho treba ísť k lekárovi a nie sa pýtať na modrom konovi.

stellarstar
3. nov 2022

Namiesto toho aby si tu čakala na odpovede od laikov by som sla s nou k dr

autor
3. nov 2022

Sme objednaný na zajtra...

autor
3. nov 2022

@petamich ahoj, umývame čistou vodou. Normálne ak sprchovým gélom len raz za týždeň. Inak to opláchneme čistou vodou

jaskolka
3. nov 2022

Mykoza, alebo zápal močových ciest a štípe ju močova rúra, nie pošva. Keď píšeš, že ju boli aj brucho, určite by som šla k lekárovi hneď zajtra.

lulaby1982
3. nov 2022

Môže mať rozkyvanu pošvovu mikroflóru , sprchový gél PH v pošve môže ničiť mikroflóru, alebo veľa sladkostí spôsobuju kvasinky a to môže byť to, stúpať čo môže stipat moc,keď sa rozkladá a to jej môže vyzierat okolie genitálií a spôsobiť červené miesta

Dajte jej urobiť stery ,ísť gynekológovi,síce urobí ,keď je panna a sledujte kedy je to viac svrbive a kedy menej , či je to také, v čom periete ,čím sa stravuje, či nemá napr. diabettes , alebo pije veľa vody a veľa moci a to jej spôsobuje nepríjemnosti ,to môže byť veľa veci

darina6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz