Napol stiahnutá predkožka

nikcabb
6. dec 2018

Ahojte baby. Maly ma 19 nesiacov a vzdy sme stahovali. Vzdy len tolko co slo vobec nie nasilu... lenze teraz ma na jednej strane dost stiahnutu a na pravej strane ju ma stale hore :-/ nemyslim ze ho to boli.len neviem aku mu tu druhu stranu stiahnut. Mate s tym niektora skusenosti? Dakujem

hivanik
6. dec 2018

@nikcabb ....ak sa nepodari vratit predkozku naspat tak treba ist ihnet k lekarovi

nikcabb
autor
6. dec 2018

@hivanik jemu sa to pekne vrati naspat len ked mu to skusam stale pretiahnut tak ta jedna strana nejde. Jedna ide pekne ale ta druha je este stale akoby prirastena... myslite, ze sa mu ta druha dtrana casom pretiahne tiez?

hivanik
6. dec 2018

@nikcabb ....aha...utcrite

merien259
6. dec 2018

@nikcabb.ahoj moj maly to mal tiez tak jedna strana isla pekne dole a druha nie.... myslim ze častým stahovanim to pojde ale my sme boli na preventivu a dr. Mu ju stiahol uplne, povedal ze treba trosku viac sily, co som sa ja ale bala.... tak sme mali horor doma.... maly pri kazdom piskani, nie ze plakal ale vrestal akoby ho rezali...

nikcabb
autor
7. dec 2018

@merien259 no tiez skusam ale silovo to nechcem... bojim sa ze silou mu ublizim...my mame preventivku az v maji :-/
Haha to poznam nas maly tiez vrieska ze si susedia musia mysliet ze ho tyram😂

nikusa212
23. jún 2019

@nikcabb dobry vecer , viem ze to je uz starsia diskusia no chcela by som vediet ako ste na tom s odstupom casu? Upravilo sa samo ? Ci ste boli u urologa? Mame ten isty problem

mina59
20. okt 2020

@nikusa212 dobrý večer ja sa opýtam tiež vás, vyriešilo sa to u vás, tiež to mame podobne a malý ma 5 rôčkov...

nikusa212
27. okt 2020

@mina59 nám veľmi pomohla masticka od justu zo sleza nebadaneho ( ale mastili sme možno aj dva mesiace v kuse),urologii sme sa vďaka tomu vyhli aj keď to ešte nieje ono,ale je to na neporovnanie s tím co bolo na začiatku.,robila som aj kúpele v zleze ale to u nás nestalo za nič.

mina59
27. okt 2020

@nikusa212 ďakujem... Kupeme v sleze a dávam masticku z lekárne na pindika, uvidíme ak nezaberie toto skúsim ešte tu masticku z justu 😊

mom311
27. okt 2020

@mina59 z lekarne volne predajnu ci na predpis prosim vas? A ako sa vola? Dakujem

mina59
10. nov 2020

@mom311 z lekárne, nie je na predpis

mom311
10. nov 2020

@mina59 a ako sa vola ta mast prosim vas. Dakujem

mina59
10. nov 2020
mom311
10. nov 2020

@mina59 dakujem velmi krasne. 👍🏻

lellla
10. nov 2020

Dievčatá prosím vás malý má 3 roky a boli sme cez leto u urológa lebo nás poslala dr..dal mu mastičky kortikoifovu lebo to mal zúžené ale tá mu pomohla že už nemá predložky zúženu ale ešte mu nešla stiahnuť...začali sme používať slezovu masť aj kúpeľ a začalo to pomaly povoľovať ale len kúsok mal povolené ..doktor chcel spraviť zákrok ja som odmietla pretože môj syn je veľmi citlivý ...myslíte že keď budem stále masti tak mu to môže pomôcť stiahnuť keď aj za rok alebo už je neskoro??? Do kedy podľa vás sa to má spraviť?

mina59
11. nov 2020

@lellla môj syn sa narodil v UK tam to vôbec neriešia... Do cca 6 rokov by sa to malo uvolnit, ale niekt. detičkam aj pozdejsie...mastite každý deň aj viac krát podla možnosti a verím ze sa mu to pretiahne aj bez dákeho zásahu... My mame 5,5 roka a ešte stále nič...bojim sa aj ja ale mastime a mastime 😊😊😊

katym77
11. nov 2020

My sme tento problém riešili keď mal 9 rokov. Doktor mu to uvolnil, dostali sme masť triamcinolon, pri kúpeli si to musel preťahovať. Najviac ma mrzel ten zákrok.

lellla
12. nov 2020

@mina59 ďakujem ja sa snažím vyhnúť sa zákroku lebo ved to je citlivá oblasť ako ani ja by som si len tak nedala nič robiť

antinika
15. júl 2021

Ja teraz riesim to iste, maly ma 2 roky. Jedna strana mu ide uz pekne stiahnut a druha nie. Skusim kupit masticku teda ak by to malo pomoct. Doktorke mame ist az o rok tak nechcem tam ist len kvoli tomu, maly je teraz velmi vyplaseny z cudzich ludi.

n820p
16. máj 2022

@antinika ako ste nakoniec dopadli? Stiahlo sa mu to samo?

antinika
17. máj 2022

@n820p este nie uplne, ale ma to uz viac ako predtym.