Norov vírus - skúsenosti

bakiska
6. júl 2015

Zdravím, mal niekto z vás Norov vírus.? Môj 11 mesačný syn ho má od piatku. Už 4 dní totálne hnačkuje. Z toho 2 dní sme boli na infúziách, teraz nás sledujú ako sa to vyvinie, ale nevyvíja sa to nijak, stále hnačkuje. Mali ste niekto skúsenosť s týmto vírusom? Čo vám poprípade pomohlo.? Kolok vám trvala liečba?.
Vopred Dokujem

bakiska
autor
9. júl 2015

. ....a ešte najlepšie potrebovali sme kontrolu u krčného, jeden mal dovolenku tak ho zastupoval niekto iny no nemohli sa mu sestričky dovolať dva dni, dnes sa im to podarilo a skoro som okoktavela ked sme sli o poschodie nizsie a ja kukam ze to nemohli ist pesi (vytahom) sa opytat ci nas zoberu. a ja na krcnom sestricke vravim ze toto co ma byt? ze vy ste dva dni nerobili? a ona ze robili ze ona niekedy nezdviha ked je v ambulanci a pomaha doktorovi vysetrovat ze trebalo prist osobne alebo častejsie volat... tak co si mam o tom myslieť?, vcera oco robil poriadky u primara a primar ze on si nas berie do vlastnych ruk tak od vcera nas vysetruju len primár. Uvidíme aký to bude mat priebeh. Už sme natom o čosi lepšie horúčky sme dnes nemali, ale hnačky sme mali 6krát

sasa1983
9. júl 2015

@bakiska a Ty si s malým v akej nemocnici preboha?

bakiska
autor
9. júl 2015

Bánovce nad Bebravou ... robia si krásnu reklamu... fakt na zbláznenie.. a nechcú nás odtiaľto pustiť do inej nemocnice, už uväzujeme s mužom o tom za podpíšeme reverz a pôjdeme do inej nemocnice

sasa1983
9. júl 2015

@bakiska no, paráda. fakt des a to som lekárka, ale môžu sa hambiť. škoda takej reklamy

lanugo
10. júl 2015

@bakiska urcite chodte do Trencina, skveli lekari a perfektne sestricky.Hned nam odkbrali krv, moc a stolicu.Ziadne ze zbytocne! To kde sme!!!!

bakiska
autor
12. júl 2015

Ahojte pustili nás sobotu domou. Dúfam že sa mu to už nezhorší a bude už dobre. Síce máme ešte hnačky a sa mi posledný dne v nemocnici celý vysýpal na líčkach a na brušku uvidím do pondelka ak mu to nezmizne pôjdeme kožnej. Ale už hlavne že sme doma a vidím že aj malí úplné pekne papká doma čo v nemocnici moc nechcel papať. Doma je doma :D . Máme diétny režim. Tak budem všetko robiť preto aby sa to zlepšovalo a stolica sa zahustila a aby sa vírus nevrátil. Primár mi odporučil prestať aspoň na týždeň kojiť a dať mu Nutrilon bez laktózy, včera som ho zohanala po celých Bánovciach a nikde taký nemajú. Dnes muž musí skočiť do TN a pobehať lekárne.

Dakujem všetkým sa rady a za podoru. 🙂