Operácia krčných a nosných mandlí

kubikamamka
4. mar 2024

dobry den ako dlho po operacii krcnych a nosnych mandli ostavaju deti v nemocnici? Vcera bol prijaty dnes operacia

letfenixa
6. mar 2024

@biibiana mne teraz povedala dr, že ak aj krčne, tak ostaneme 1 noc, a sestrička od dr, ktorá bude operovať, povedala o prepustení poobede. Trochu zmätocne, ale ešte si to dozistim.

biibiana
6. mar 2024

@letfenixa Tak ono zalezi asi aj od nemocnice aj od poistovne. My mame union. Ale ja som rada, ze sme boli este 2 dni po op. Dcere nebolo dobre vyzerala hrozne. Nejedla, nerozpravala a mala aj mensi kolaps ked sa jej zakrutila hlava. Dcera je velmi chuducka na nej tie 3 dni bez stravy bolo hned vidno. Prajem skore uzdravenie. My uz sme 6.tyzden po operacii, ale uz sa ma dobre a vsetko papa.

kubikamamka
autor
6. mar 2024

tak moj zas konecne zacal viac pit primar povedal ze ak nebude vriacat a viac pit a jest co mu nechuti lebo nema sol trochu tak rano uvidia kedy dufam ze dokonca tyzdna pride a podla toho do kedy antibiotika bude mat

letfenixa
6. mar 2024

@biibiana vďaka. Ja to hrotit nebudem, už sme boli hospitalizovani dvakrat, viem, čo nás čaká.

kubikamamka
autor
6. mar 2024

@biibiana a pustili vas aj ked malo jedla? a pila aspon vodu

biibiana
6. mar 2024

@kubikamamka ano, aspon pila. Zjedla tak polovicu vyzivky a vypila mlieko. Ale pustili. Jest nemusi vela, hlavne pit. Repikovy cajik vela vela..

kubikamamka
autor
6. mar 2024

@biibiana ta ho tlacime aby pil tak polku pohara vypije ale lepsie vcera nechcel vobec

kubikamamka
autor
8. mar 2024

dnes ho uz prepustili a co ste im take varili doma mu to viec chuti ako v nemocnici.

mimcurik
8. mar 2024

@kubikamamka zo začiatku kasovite jedla /tekute jedla.... zemiakove/zeleninove pyre , kremove polievky (nemal by jest horuce), krupica, vyzivy detske ovocne, termix, jogurt... Prve 2-3dni fakt som davala obrovský pozor aby ho nieco,, nedrhlo " atd... A potom postupne sme pridavali co sa dalo... Pecivo asi cca 5 dni po OP bol schopny jest, aj to som mu dávala napr iba striedku z chleba a na male kocky najkrajane... Pomaly postupne sa to kazdym dnom. Zlepsovalo, moj maly si napr.,, sam" povedal, ze toto zvládam uz jest a mozem alebo e
mamka toto este nie...

tonka288
13. mar 2024

@ivec16 Dobrý deň, prosím vás kde vášho synčeka operovali? Máme sa objednať tiež na operáciu, ale Nové Zámky nerobia krčné mandle leizrom, ale mechanicky. Ďakujem

ivec16
13. mar 2024

@tonka288 dobry den, neporadim vam veru… my sme boli v zahranici kde aj zijeme (francuzsko)… prajem bezproblemovy zakrok a rychle zotavenie

na sk sa mi zda ze to robia nejake sukromne ambulancie laserom… nemocnice neviem veru

lulika611
18. mar 2024

Prosím Vás, v NZ vás neoperovali nikoho? Alebo pani doktorka Homolyova v Komárne? Ako ste s ňou boli spokojní?

lulika611
18. mar 2024

@letfenixa a kde vás operujú prosím?

lulika611
18. mar 2024

@andrejka1974 toto majú aj nám robiť na budúci týždeň v NZ, nemáte niekto skúsenosti? Nás bude operovať MUDr. Homolyova z Komárna

letfenixa
18. mar 2024