Operácia nosných mandlí u detí

viejac
6. mar 2016

Baby ake mate skusenosti s vašimy deťmi po operacii nosnych mandli? Cerke vybrali nosne mandle v utorok a ma odvtedy ťažkosti. V noci mi chrape je sice taka čudna akoby nesvoja no to je asi dôsledok po narkoze. No začalo jej strašne pachnuť z ust a mala aj trocha zvyšenu teplotu no iba raz.

gabriellka
6. mar 2016

toto všetko je úplne normálne. o týždeň to bude v pohode - myslím od dnes o týždeň. dcére tiež vyberali v utorok, o týždeň sme boli na kontrole a stále stav ako píšeš ty. nechala som ju do konca týždňa ešte doma a všetko ok. a potom od pondelka do škôlky, čiže bola doma necelé 2 týždne

tehulka28
6. mar 2016

uplne normalne.to pachne ta rana.do tyzdna to prejde

jankajanka
6. mar 2016

Moj syn je na tom rovnako.Boli sme v utorok,do vcera bol apaticky,malo papa,nechce sa hrat,vsetko ho boli.Aj usko ho bolelo a sija este stale boli.Jemu zrezavali aj krcne a ten zapach je hrozny,ale prejde...

viejac
autor
6. mar 2016

Jej ďakujem veľmi pekne baby. Už som normalne začala chytať depky. Chcelavsom od nej aby kloktala chudinka ustnou vodou no nezakloni hlavku čo ju tak boli krk. Ešte raz vďaka za každy jeden ptispevok.😅

jankajanka
7. mar 2016

@viejac môj ani kloktať nevie...takže čakáme.Dnes už je to oveľa lepšie-s jedením, s hraním aj so všetkým.Držím palce, nech je všetko a hlavne rýchlo v najväčšom poriadku 😉