Pes equinovarus congenitus - operácia v Poprade

mootyliiik
25. mar 2017

Ahojte. V januari sa nam narodil chlapcek s PEC na jednej nozke v Poprade. Hned nam osadili sadricku a po tyzdni sme ju isli vymenit a takto sme dostali 4 sadricky po tyzdni a potom nam osadili mesacnu sadricku. Teraz nosime topanocky spojene tycou a mame podstupit operaciu achilovky teraz v aprili. Vsetko riesime len v Poprade,ale poculi sme rozne nazory ci to nechceme riesit radsej vo Viedni. Neviem ja by som to najradsej riesila v Poprade ale mam strach aby niečo neskazili. Nemate niekto skusenost s Popradom? Velmi by nam pomohlo vypocut si niekoho kto to riesil tu.

nozicky
25. mar 2017

Urcite Vieden alebo Budapest. Na Slovensku nema ziaden lekar certifikat na vykonavanie ponsetiho metody. Su len zaskoleni a skusaju na nasich detoch. Zoznam cerifikovanych lekarov najdete na webe. Nedavno bola v tv relacia ako dobabrali slovenski lekari nozicky detom, ktore potom opravuju vo Viedni. Neriskovala by som ide o buducnost svojho dietata a mam s tym vlastnu skusenost. NIkdy sa to uz uplne na 100% beda opravit. Nie je to auto.URCITE NIE NA SLOVENSKU a uz ste mali byt od narodenia u odbornika na ponsetiho metodu..pozrite si zoznam tych certifikovanych .to hovori za vsetko. Nedajte zo svojho dietata robit pokusneho kralika, budete to neskor nenavratne lutovat.