Prečo malá v noci dráždivo kašle?

miska246
16. apr 2011

Prosim poradte nam, nasa mala strasne v noci drazdivo kasle. Suchy vzduch nemame, mame aj zvlhcovac, najprv sme jej davali Stodal - bez vysledku, potom sme presli na Calcium Chloratum - na par dni jej to preslo a kasel sa opat vratil. Uz sa takto trapime dva tyzdne. Som uz zufala... ☹ ☹ ☹

ludka140281
16. apr 2011

asi by som zasla na krcne,ci nahodou nema hlieniky a tie jej pocas spanku stekaju a drazdia......skus jej podlozit pod hlavku vankus,ci sa to nezlepsi 😉 nemusi mat nadchu,aby mala hlieny...

vefi89
16. apr 2011

môže to byť i alergia...alebo ak ste prekonali teraz nedávno nejakú chorobu, tak dozvuky nejaké. skús jej dať antihystaminikum, to jej neublíži a aspoň sa vyspí (napríklad fenistil) 😉
nechcem ťa strašiť, ja som to mala ako decko v dvoch rokoch, a mala som to zápal priedušiek, ale mňa tak drhlo, že ma napínalo, prišli mi na to až po mesiaci, čo mama so mnou intenzívne chodila po doktoroch a mám to do dnes, vždy po chorobe ma po nociach ešte aspoň mesiac dusí. samozrejme, vy to nemusíte mať tiež.
ja len aby si nič nezanedbala, sa ti niečo nezdá, tak nohy na plecia a k dr...spraviť vyšetrenia a podobne 😉 môže byť tých príčin vela 😉
držím palce 🙂

vodnarky
16. apr 2011

podla mna to moze byt skor ta alergia..my sme mali tento kasel asi 2 mesiace,chodili sme po doktorch,co sme si najskor mysleli,ze to je z hlienou,ale pritom sopliky nemala..az nakoniec sme kupili antialergicke obliecky proti roztocom a kasel prestal..boli sme koli tomu aj u doktora a ten nam povedal,ze vecsina deti s toho vyrastie...drzim palce,nech sa toho coskoro dostanete.. 🙂

zajo79
16. apr 2011

suchy vzduch v izbe?

alexis617
16. apr 2011

ahojkaj podľa mňa to môže byť alergia,alebo skús nikšiu teplotu vmiesnosti a pred spaním vyvetrať môže to byť vydíchaný vzduch v tedy mi Alex tiež kašle

peepka
16. apr 2011

nema sople? mozno v noci dycha ustami a sa jej vysusuje a preto kasle?

sisaha
16. apr 2011

Mne mala tiez takto kaslala a nakoniec zistili v 4 rokoch, ze ma gastroezofagalny reflux, a to pritom nikdy negrckala. Po nasadeni liecby, kasel zmizol. Diagnostikovali jej to v tatrach na lieceni po vypiti kontrastnej latky a naslednom polohovani. ale moze to byt aj ta alergia.