Prekonali vaše deti slintačku?

hanbe
20. apr 2013

ahojte maminky,prosim vas,prekonali vase deticky"slintacku"?co im pomahalo?ja striekam tantum verde,davame B,C a nurofen na teplotu a bolest,ale je to hrozne,mala len place a place.dakujem H.

lejlla
20. apr 2013

ano segrin syncek to ma tiez a nepapa,maloco pije,vkuse placka...ona ma nato taku robenu vodicku z lekarne a dava tiez B-cko.dr vravel ze to je veeelmi bolestive ☹ .skore uzdravenie

janinah
20. apr 2013

syn mal,mali sme aj iné prípravky do úst,ale všetko ho štípalo,jedine Tantum verde nie,ten aj pomohol,ale nebolo to okamžite...hlavne,aby pila,jedenie je príliš bolestivé

edie63
20. apr 2013

Aj moja dcera to mala a bol to horor aj u nas. Lekarka nam dala ascorutin (krvacali jej dasna), davala som b-komplex a v lekarni nam dali (bez receptu) taku hnedu vodicku, tym som jej natierala usta (afty mala vsade, aj na jazyku). Davala som jej tiez panadol/ nurofen na teplotu a bolesti, ale podla mna nic nezaberalo, ked tak trosku na par minut. nasa tiez nechcela jest, ale nieco sme do nej dostali a treba hlavne pit.

babula
20. apr 2013

Ahoj.my sme prisli stvrtok z nemocnice kvoli slintacke.maly mal 4 dni 39 a nedarilo sa moc zrazat.stale nurofena a paralen, 3 dni nejedol iba pil no a na piaty den dostal 39,6 a febrilne krce a plnu pusu aft a dotoho sa cely vysypal lebo dostal silnu alergiu na antibiotika ktore bral pred tyzdnom.bol dehydrovanz a malatny.davali mu infulzie,dostali sme kortikoidy (ale to hlavne kvoli tej alergii) a vytierali tantum verde a to robime doma.stale mame plnu pusu aft.maly uz sice papa.ma 3 roky ale je uplne vycerpany...