Problém s uškom po operácii nosných mandlí

27. dec 2022

Dcéra 5r.mala pred 3 týždňami operáciu nosných mandlí dnes bol manžel s ňou na kontrolu a keď bola na audio tak sa zistilo že na ľavé uško slabšie počuje…bola aj chorá pred týždňom ale ešte nie je úplne preliečena občas zakašle vlhko.Pár dni po operácii mi asi 3x hovorila že ju boli uško ale tak dr vraveli že všetko je opuchnuté tak som to nejak nebrala vážne lebo potom už bola ticho.Doktorka dnes vravela ze môže to byt s toho ze bola chorá ..Môže to byt z operácie alebo fakt po chorobe žeby slabšie počula? Neprešli ste si tým niekto ??dakujem

gabika8855
27. dec 2022

Z dovodu choroby moze zle pocut

ajsha123
27. dec 2022

A po výbere nosnej mandle čo lekár hovoril? Lebo moja mala tak veľkú nosnú mandlu, že mala zapchatu tu trubicu medzi nosom a uchom, bola plná mazu a čiastočne uz začala deformovat ucho zvnútra... Museli jej tam vložiť takú trubicju, aby sa to vyliečilo... Samozrejme, hned po výbere brala atb... To, ze Vašu zabolelo uško 3x,kludne mohla mať aj zápal... U nás sa zápal stredného ucha nie raz prejavil len zabolenim, tlakom, žiadne horúčky....
V tomto prípade, ak tam (v uchu) teraz orl doktor nevidí zápal, asi má stále zalahnute v ušiach po chorobe. Keby sa jednalo o moje dieťa, asi by som davala do nosa nejaký spray na alergiu, ja mam doma Nasofan, alebo sa dá kúpiť Livostin... Ale tak, ako píšem, kedze skúsenosti uz mam dosť, ja by som davala spray do nosa